Ставлення до недоприводів на дорозі

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Саид » Вів листопада 15, 2011 23:20

Olexa написав:Саид, я кажу про загальне враження, про те, що я рідше спостерігаю агресію по відношенню до новачків. Я не кажу, що вона зникла.
...

Я готов был подписаться под каждым твоим словом, но позавчера. Вчера проехал с новичком-иногородним по Киеву вечером и теперь не уверен в твоих выводах.
Я еще знаешь, о чем подумал? Мне вот тоже не сигналят, когда я стою на "картонную" стрелку... И в спину тоже не дудят, если я не выезжаю на забитый перекресток... А таксиста того порвать были готовы. Может есть еще какая-то причина?
Olexa написав:
Патриот написав:Абсолютно согласен покажите мне пожалуста хоть одного человека который бы не сигналил автомобилю с буквой "У" который немного замешкался или едет строго по правилам и установленным ограничением скорости.

Подивись ліворуч на аватарі.

Я, кстати, тоже так ни когда не делал. Не, я могу мигнуть дальним, но без дудения и если человек "спит" на зеленый уже секунд 5... :)
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Саид » Вів листопада 15, 2011 23:46

А может и мне за компанию "кости перемоем"? ;)
Давайте я расскажу, как я хулиганю. :)
Я не подвигаюсь, когда особо нетерпеливые обгоняют тянучку по обочине, а потом пытаются меня выдавить, вклинившись передо мной. Было пару раз, что балбесы обрывали зеркала об мои колеса... Раз остановился, спросил: "А что случилось, пацаны?" Сказали: "Вот, зеркало ПОЛОМАЛОСЬ"... Ко мне претензий не было...
Еще я очень редко пускаю маршрутчиков, которые "пуляют" с остановки из правого ряда в левый, только чтобы обогнать такого же "подбиралу", как и он. И наоборот, я часто пропущу троллейбус, который ни как не может выехать из "кармана". Вообще, давно удивляюсь выдержке водителей троллейбусов.
Да, на вский случай уточню: по встречной полосе, на красный свет, по обочинам и пр. я не езжу. :)
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Повідомлення Olexa » Сер листопада 16, 2011 11:03

Патриот написав:
Olexa написав:Я от на інше зверну увагу. Зупиняється у правому ряду машина, якій їхати прямо. Ну так сталося, що вона опинилася у першому ряду. А ззаду хтось аж із штанів вистрибує, бо йому, бач, на зелену стрілочку праворуч. І хто, як ти кажеш, "дебіл"? Якщо не дійшло, то раджу перечитати ПДР на предмет цієї стрілочки.

Правила я поню хорошо он не обязан ехать на право по стрелочке если ему прямо так как это дополнительный сигнал светофора, а не основной, а так же предусматривает проезд по этой стрелочке после беспрепядственного пропуска остальных участников движения которым в это момент горит зеленый или они въехали на перекрёсток.

От і я про це ж. А в Києві ще багато хто цього не розуміє.

Патриот написав:Следующее я такой какой есть многого уже не переделаешь, но часть можно исправить. До 40 время есть, а после люди вообще не меняются.
Людей создаёт общество.

А суспільство створюють люди. ;)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Сер листопада 16, 2011 11:23

Саид написав:
Olexa написав:
Саид написав:
Olexa написав:... загальний рівень адекватности підвищився. І якщо на дорозі таки з’являється новачок, то до нього ставляться з увагою та розумінням.

Это мы сейчас о какой стране говорим? Ты меня извини, но в этом месте я смеялся. :D
Я объясню. Вчера воспользовался услугами такси. На вызов приехал средних лет мужичок на новеньком Логане, с номерами АО. По его словам - в Киеве несколько дней. Ну его впечатления от вождения по городу - то такое. Рассказать тебе обо всех случаях проявления внимания и понимания по маршруту от Лукьяновки до УАЗИСа? :lol:
Саид, я кажу про загальне враження, про те, що я рідше спостерігаю агресію по відношенню до новачків. Я не кажу, що вона зникла.
...

Я готов был подписаться под каждым твоим словом, но позавчера. Вчера проехал с новичком-иногородним по Киеву вечером и теперь не уверен в твоих выводах.

А що було на його машині, крім номерів "АО" (для тих, хто не в курсі, як і я був, це Закарпатська область)? Знак /У\? Знак (70)? Знак таксі?

Саид написав:Я еще знаешь, о чем подумал? Мне вот тоже не сигналят, когда я стою на "картонную" стрелку... И в спину тоже не дудят, если я не выезжаю на забитый перекресток...

Натякаєш на те, що в тебе задній бампер пом’ятий та їржавий? Це, звісно, може бути фактором: коли я їздив із обдертими обома правими дверима, то помітив, що хитруни, що люблять обганяти через правий ряд між припаркованими машинами та громадським транспортом на зупинках, жахалися.

Але я кажу про зміни, що відбуваються з часом. Мій задній бампер свій вигляд з часом не сильно міняє (він вже давно пом’ятий та їржавий).

Саид написав:А таксиста того порвать были готовы. Может есть еще какая-то причина?

То все ж таки, що було на його машині, окрім номерів?

Саид написав:
Olexa написав:
Патриот написав:Абсолютно согласен покажите мне пожалуста хоть одного человека который бы не сигналил автомобилю с буквой "У" который немного замешкался или едет строго по правилам и установленным ограничением скорости.

Подивись ліворуч на аватарі.

Я, кстати, тоже так ни когда не делал. Не, я могу мигнуть дальним, но без дудения и если человек "спит" на зеленый уже секунд 5... :)

Я теж можу привернути увагу водія попереду, якщо він стоїть вже помітний час. Але не небагато (секунд 5 це дійсно вже не небагато). В мене й самого бувають ситуації, коли я намагаюся встигнути на світлофорі відкрутити кришку з пляшки з Пепсі, ковтнути, й закрутити кришку. Буває, що не встигаю. А буває, що й машина не зовсім справна :). І розумію, що і в ішних щось буває.

А буває, що видно, що людина попереду щось порається у бардачку між сидіннями, і не дивиться на світлофор (якщо в неї заднє скло не затоноване ;) ), тоді можна бікнути й одразу із зеленим світлом, щоб не чекати, поки та людина завершить свою важливу справу.

Доречі, на світлофорі я використовую сигнал (короткий, просто стукнути пальцем по кнопці), а не фари, бо якщо людина не побачила світлофора, то вона, можливо, кудись не туди дивиться, і може не побачити й моїх фар у своїх дзеркалах.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Dimoon » Сер листопада 16, 2011 11:39

:D Уже пару лет на вашем сайте, однако в основном только читаю. Сегодня специально вошел, чтобы отписаться.
:D

Мужики вы как дети. Наличие внедорожника никого еще не сделало лучше, а езда на пузотерке хуже. Просто УАЗоводов относительно остальных - ничтожный процент, поэтому и плохих людей соответственно меньше.
Я езжу на Лансере, УАЗе, одном тяжелом полувнедорожном мотоцикле и одном легком внедорожном мотоцикле ))))))))))

Ну и кто я???? Свой или чужой??? )))))
То же самое постоянно на мотосайтах: МЫ ГЕРОИ, а автомобилисты козлы :D :D :D

А никто из тех, кто там свысока через капот смотрит на пузотерки, не задумывается, что там может сидеть за рулем альпинист, рядом с которым ваши покатухи на джипе - детский лепет?

Человек в первую очередь. А обладание чем-то еще никого автоматически не улучшало и не ухудшало )))))

С уважением ко всем участникам дискуссии Димон.
Аватар користувача
Dimoon
Участник форума
 
Повідомлення: 152
З нами з: Вів липня 13, 2010 14:41
Звідки: г. Киев, Севастопольская площадь))) (19,10,1973)

Повідомлення Olexa » Сер листопада 16, 2011 11:40

Yalta_biker написав:Киевский траффик -оооо, это печаль печальная, я взял за правило уже оставлять то на чем приехал на первой же парковке и брать там же такси. Ибо это выше моей скорости мировосприятия :))

Так, швидкість дій висока. Але я б не сказав, що це щось погане, чи що хтось поганий у зв’язку з цим. Так, машин багато, багато водіїв за кермом кожен день, в них гарний досвід у таких умовах, постійна практика. Вони до цього звикли, вони треновані, їм так зручно. Вони їздять у такому темпі, не виходячи за свої межі безпеки. Проблеми починаються, якщо хтось, не маючи достатньої практики, намагається удавати з себе крутого (я киян маю на увазі в першу чергу). Тоді стаються аварії. В Києві не обов’язково дотримуватися загального темпу, можна їхати в своєму темпі, намагаючись при цьому не особливо заважати іншим. І не забувати дякувати чи вибачатися аварійкою. Звісно, особливо неврівноважені будуть блимати й сигналити, ну то й хай їм грець. :)

Доречі, я залишив на своїй машині знак (70) від того часу, як дружина отримала права. Щоб менше претензій було до мого стилю й темпу їзди.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Константин » Сер листопада 16, 2011 12:07

Dimoon написав::D Уже пару лет на вашем сайте, однако в основном только читаю. Сегодня специально вошел, чтобы отписаться.
:D

Мужики вы как дети. Наличие внедорожника никого еще не сделало лучше, а езда на пузотерке хуже. Просто УАЗоводов относительно остальных - ничтожный процент, поэтому и плохих людей соответственно меньше.
Я езжу на Лансере, УАЗе, одном тяжелом полувнедорожном мотоцикле и одном легком внедорожном мотоцикле ))))))))))

Ну и кто я???? Свой или чужой??? )))))
То же самое постоянно на мотосайтах: МЫ ГЕРОИ, а автомобилисты козлы :D :D :D

А никто из тех, кто там свысока через капот смотрит на пузотерки, не задумывается, что там может сидеть за рулем альпинист, рядом с которым ваши покатухи на джипе - детский лепет?

Человек в первую очередь. А обладание чем-то еще никого автоматически не улучшало и не ухудшало )))))

С уважением ко всем участникам дискуссии Димон.


Сказывается недостаток реального живого общения. Посему народ так радостно обсуждает все, что можно обсуждать. Так на всех форумах. Про "срачи" и "вентилятор" читали? :)

Надеюсь, автор интриги приедет на семилетие и все успокоятся. :D
Однако, если ветка будет жить и после встречи... :shock:
Константин
Участник движения
 
Повідомлення: 489
З нами з: П'ят січня 26, 2007 1:50
Звідки: Киев

Повідомлення Dimoon » Сер листопада 16, 2011 12:13

:D :D :D Я как то хотел подъехать на встречу УАЗоводов на мотоцикле. УАЗ на ремонте еще был. Потом думаю: А вдруг там кого-то мотоциклист накануне подрезал?)))))))))))))))
А тут я. :lol:

Потоом оправдывайся час))))))
Аватар користувача
Dimoon
Участник форума
 
Повідомлення: 152
З нами з: Вів липня 13, 2010 14:41
Звідки: г. Киев, Севастопольская площадь))) (19,10,1973)

Повідомлення Vlad778 » Сер листопада 16, 2011 12:19

Dimoon написав::D :D :D Я как то хотел подъехать на встречу УАЗоводов на мотоцикле. УАЗ на ремонте еще был. Потом думаю: А вдруг там кого-то мотоциклист накануне подрезал?)))))))))))))))
А тут я. :lol:

Потоом оправдывайся час))))))

+1 8)
Порядок бъёт класс!
Аватар користувача
Vlad778
Участник форума
 
Повідомлення: 70
З нами з: Вів серпня 30, 2011 16:53
Звідки: Киев

Повідомлення Vlad778 » Сер листопада 16, 2011 12:25

Патриот написав:Честно признаться ты во многом прав: да очень позитивно отношусь к хозяевам полноприводных автомобилей всегда готов предложить помощь или инструмен в случае необходимости. Да игнорирую легковушки так как не представляют никакого интереса, так как многим из них не понять зачем такой сарай и вчём смысл ползать. Да мстителен напросившимся но очень очень редко когда себя не контролирую, а это возможно только если меня довести,(что практически невозможно). Да так практически белый и пушистый если не пересекать черту, ну а дальше сами хотели, теперь получайте.
Номер не тайна его знают многие. Тем более тут дело не в смелости, чего мне боятся а главное кого? Тебя что ли? Побить психа сможет только псих, тут уж простите как есть, а так руководствовался здравым смыслом к чему всё это ну будет названивать человек учить уму разуму чего то требовать, встречь и так далее, во время работы всёравно бы нафик послал (не грубо конечно), но морально, а при особом желании пригласил бы на работу.

Ну что тут добавишь... - "человек-муха" и этим всё сказано.

P.S. А кто тебе сказал, что я не псих? 8)
Порядок бъёт класс!
Аватар користувача
Vlad778
Участник форума
 
Повідомлення: 70
З нами з: Вів серпня 30, 2011 16:53
Звідки: Киев

Повідомлення Olexa » Сер листопада 16, 2011 12:34

Саид написав:А может и мне за компанию "кости перемоем"? ;)
Давайте я расскажу, как я хулиганю. :)
Я не подвигаюсь, когда особо нетерпеливые обгоняют тянучку по обочине, а потом пытаются меня выдавить, вклинившись передо мной.

Аналогічно.

В мене ще є спеціальна тактика на випадок, якщо попереду є звуження дороги, йде тягнучка, всі, хто знають про звуження, тягнуться собі у смугах, що залишаються, а ті, хто не знають, та хитруни, обганяють тією смугою, що далі закінчується, а потім просяться, щоб впустили. По-перше, в таких випадках я впускаю лише машину, яка стоїть у цій смузі якнайдалі, тобто, перед самим звуженням. Вони ж не претендують ще й на те, щоб ще й обганяти один одного? До того ж, як і в інших випадках, я — один, і впускаю — одного, а за тих, хто за мною, не вирішую, вони самі можуть за себе вирішити, і впустити. Крім того, якщо якнайдальша машина мене обганяла, я можу не захотіти її пускати: був позаду — будь позаду, нема чого хитрувати. Ну а можу й пустити — під настрій. Якщо він міг в’їхати з бічної дороги, не маючи особливо можливості перейти у другу смугу, то, звісно, пускаю.

Саид написав:Еще я очень редко пускаю маршрутчиков, которые "пуляют" с остановки из правого ряда в левый, только чтобы обогнать такого же "подбиралу", как и он.

Я теж погано ставлюся до виїзду маршруток у третій ряд. Ви, громадський транспорт, дайте собі раду між собою в одній смузі (двох разом з першою, в якій зупиняються та паркуються). Також дуже не люблю масовий відстій маршруток в місцях, де це ускладнює рух іншого громадського транспорту (тролейбусів), наприклад, на Лук’янівці. Це має бути організовано якось інакше, щоб маршрутки на зупинці не стояли, а під’їхав-завантажився-поїхав.

З іншого боку, бувають ситуації, коли тролейбусові чи автобусові, щоб виїхати у другу смугу із-за припаркованих просто за зупинкою авто, доводиться трохи висунути свій довгий передній звіс аж у третю смугу. До цього я ставлюся з розумінням.

Схожа ситуація відбувається на виїзді з Фрунзе на Олени Теліги в бік Петрівки — там водії тролейбусів виходять з того, що вони не можуть вивернути, не зачепивши носом другої смуги. Там я намагаюсь другу смугу не займати (залежить від обставин, звісно).

Саид написав:И наоборот, я часто пропущу троллейбус, который ни как не может выехать из "кармана".

Якщо громадський транспорт виїжджає саме з кишені, то він за правилами має перевагу, і пропустити його зобов’язані. Інша справа, що таких кишень в Києві дуже мало, натомість є "кишені", утворені машинами, припаркованими з порушенням Правил (ближче 30 метрів від зупинки). Я їх трактую як звичайні кишені, до того ж, виходжу з того, що громадський транспорт везе більше людей, ніж я — хай йому буде перевага. Якби не було порушень правил стоянки біля зупинок, громадський транспорт мав би можливість входити у другу смугу не з нульової швидкості, а вже з розгону, і для цього йому був би потрібен менший розрив у потоці другої смуги.

Саид написав:Вообще, давно удивляюсь выдержке водителей троллейбусов.

Так, це мають бути якісь невиправні флегматики. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Сер листопада 16, 2011 12:39

Vlad778 написав:
Патриот написав:Честно признаться ты во многом прав: да очень позитивно отношусь к хозяевам полноприводных автомобилей всегда готов предложить помощь или инструмен в случае необходимости. Да игнорирую легковушки так как не представляют никакого интереса, так как многим из них не понять зачем такой сарай и вчём смысл ползать. Да мстителен напросившимся но очень очень редко когда себя не контролирую, а это возможно только если меня довести,(что практически невозможно). Да так практически белый и пушистый если не пересекать черту, ну а дальше сами хотели, теперь получайте.
Номер не тайна его знают многие. Тем более тут дело не в смелости, чего мне боятся а главное кого? Тебя что ли? Побить психа сможет только псих, тут уж простите как есть, а так руководствовался здравым смыслом к чему всё это ну будет названивать человек учить уму разуму чего то требовать, встречь и так далее, во время работы всёравно бы нафик послал (не грубо конечно), но морально, а при особом желании пригласил бы на работу.

Ну что тут добавишь... - "человек-муха" и этим всё сказано.

P.S. А кто тебе сказал, что я не псих? 8)

Vlad778, Патриот, пропоную все ж таки не переходити на особисті образи. Якщо вважаєш когось неправим у чомусь, треба спокійно і аргументовано повідомити, в чому. Так можна дійти якоїсь згоди (або не дійти, і ігнорувати один одного). Якщо ж починати намагатися особисто принизити один одного, то змагання в тому, хто правий, перейде в змагання в тому, хто вміє крутіше лаятися (чи битися), і вже не матиме відношення до питання, стосовно якого виникла дискусія.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ЯНКИ » Сер листопада 16, 2011 13:16

Olexa написав:питання, стосовно якого виникла дискусія.


а в чём суть вопроса уточните пожалуйста... только вот сформулируйте чётче пжлста :D

ps: кин-дза-дза, малиновые штаны натурально
Что вы за человек? У вас нет ничего положительного! - У меня нет ничего положительного? А реакция Вассермана?
http://yanky-ua.blogspot.com
NISSцатьUAZег
Аватар користувача
ЯНКИ
Участник движения
 
Повідомлення: 1202
З нами з: П'ят грудня 02, 2005 15:30
Звідки: Киев, штат Оболонь

Повідомлення Yalta_biker » Сер листопада 16, 2011 17:46

Я не имел ввиду что киевский траффик - это плохо (печаль печальная - лично для меня).
Писал лично про себя - что если на грузовичке, то стараемся так подгадать чтоб в киев прикатиться в 2-3 ночи, по относительно пустому доехать до завода Большевик, немного поспать в кузове, загрузиться окнами в первые же минуты после открытия конторы и ВАЛИТЬ пока целы :))).
А если на легковушке - то дешевле и проще взять такси на окраине.
Думается, если б постоянно жил в столице - то через месяц-два-три носился бы не хуже чем по Ай-Петри :)
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Повідомлення Саид » Сер листопада 16, 2011 21:21

Dimoon написав::D
...
Мужики вы как дети.
...

Молодец, уже теплее! :D
А скажите мне, я один отношусь к этой как к такой, где можно спокойно пошутить/пофлудить? Вы тут действительно выясняете отношения на тему - у кого больше/лучше/чище? :lol:
Аватар користувача
Саид
Член клуба
 
Повідомлення: 3075
З нами з: Сер лютого 28, 2007 17:44
Звідки: Киев, Лукьяновка
Машина: УАЗ 3163

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron