На злобу дня.

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Olexa » Нед грудня 11, 2011 9:13

ШАМПАНЬ написав:Ти ще скажи як народ хоть де, зробив революцію, і зажив НЕ ХУЖЕ як було до того.

Будь ласка: Оксамитова революція в Чехії зокрема, і Осінь народів взагалі.

Руслане, вчи історію, без цього Президентом не стати, яким би класним дядьком ти не був. А то в тебе то поляки ніколи нічого поганого українцям не робили, то революції ніколи не призводили до покращення...
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Нед грудня 11, 2011 10:05

Ursus написав:И еще, не мало важная особенность - это коментарии под данной статьей в УП. Чего действительно нам не хватает в обществе - это взаимного доверия - а вот как сделать так чтобы это доверие возобновить...

Мені здалися цікавими певні думки з неї, а не стаття в цілому.

І питання не лише в довірі до "проектів", а й в тім, що це такий собі шлях зкинути з себе відповідальність і уникнути реальної праці — о, це цікавий проект, я його підтримаю (поставлю йому +1 в якійсь черговій голосувалці тощо), а вони все за мене зроблять. Не зроблять. Треба самому щось робити. В проектах, не в проектах — але робити.

А ось думка з коментарів:

olis24 написав:Жив на світі володар, який щиро бажав поліпшити життя свого народу. Задля досягнення цієї мети він працював 15 років - енергійно, самовіддано і жертовно.
Але коли підбив підсумки, то вразився: ситуація стала ще гіршою, ніж спочатку.
Тоді цей володар вирішив, що поліпшити свій народ йому несила. І він вирішив поліпшити свою родину. Для цього він самовіддано і жертовно працював наступні 15 років. Але коли зрештою оцінив результати своєї праці, то зронив сльозу - життя родини стало гіршим, ніж 15 років тому.
Тоді він промовив: "Господи, не зумів я поліпшити ні життя свого народу, ні життя своєї родини. Спробую хоча б удосконалити себе самого".
І він почав поліпшувати себе. І чимраз ставав досконалішим. І незабаром здивовано помітив, що налагодилося життя і його родини і всього народу.

Журнал "Перехід" IV 1-2000 ст. 18. Назва статті - Технологія перенародження

І, мені здається, що це стосується не лише володарів, це стосується кожного з нас.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Ursus » Нед грудня 11, 2011 17:31

Olexa написав:... а вони все за мене зроблять. Не зроблять. Треба самому щось робити. В проектах, не в проектах — але робити.

Так я ж о чем и писал. Что надо начинать не с депутатов (тут уже просто не успеем - каие будут такие и будут), а именно с СЕБЯ и с того места где живем. Надо обьединятся и совместно создавать вокруг себя, своего дома територию где можно комфортно жить. А обьединяясь - под одной целью и совместным трудом - мы становимся не просто жителями а колективом где становится понятно "кто есть кто". И сначало на местные выборы проходят нормальные люди, а потом и в ВР.
Аватар користувача
Ursus
Участник форума
 
Повідомлення: 121
З нами з: Вів вересня 28, 2010 23:10
Звідки: г. Ирпень (Киевская обл.)

Повідомлення MudMax » Нед грудня 11, 2011 18:19

ШАМПАНЬ написав:І як це змінить, і що робить..., мабуть варіант один: http://www.youtube.com/watch?v=2zPOhv0k ... ure=g-logo

Відео наскрізь тхне прокремлівською пропагандою
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення cableman » Нед грудня 11, 2011 22:26

Ursus написав:
Olexa написав:... а вони все за мене зроблять. Не зроблять. Треба самому щось робити. В проектах, не в проектах — але робити.

Так я ж о чем и писал. Что надо начинать не с депутатов (тут уже просто не успеем - каие будут такие и будут), а именно с СЕБЯ и с того места где живем. Надо обьединятся и совместно создавать вокруг себя, своего дома територию где можно комфортно жить. А обьединяясь - под одной целью и совместным трудом - мы становимся не просто жителями а колективом где становится понятно "кто есть кто". И сначало на местные выборы проходят нормальные люди, а потом и в ВР.


На месте не дадут ни организоваться,ни спокойно жить.Только МАЙДАН допоможе.Как показала првактика,майдан таки допоможе.Рыба гниет с ГОЛОВЫ.....И прессовать нужно именно голову,на местах сами уписяются...
Аватар користувача
cableman
Участник движения
 
Повідомлення: 217
З нами з: Суб лютого 19, 2011 13:04
Звідки: Kharkov

Повідомлення Voditel » Нед грудня 11, 2011 22:48

Цитаты не подобрал.

Люди идут во власть что-бы НЕ работать. Или работать для себя. Так было всегда и везде. Человек так устроен. Дальше возможны варианты. Власть боится потерять власть или нет. Чем больше власть боится потерять ее из-за действий собственного народа тем больше она оставляет своему народу.

Вроде объяснил.)))
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Ursus » Нед грудня 11, 2011 23:33

cableman написав:На месте не дадут ни организоваться,ни спокойно жить.Только МАЙДАН допоможе.Как показала првактика,майдан таки допоможе.Рыба гниет с ГОЛОВЫ.....И прессовать нужно именно голову,на местах сами уписяются...

Ну предположим: ВСЕ вышли на майдан и власть сказала - "Ой - мы уходим" - и дальше что??? Кто приходит? Другие но такиеже - а смысл тогда?
Все время пугать власть майданом - не выйдет
1) Просто народ не может все время выходить на майдан (это вообщето крайне редкое явление)
2) Ну боится теперешняя власть майдана (напугана еще 2004 годом) - и что? Не сильно ей это мешает. Она брала власть не для того чтобы слущать какойто там майдан.

А вот организоватся - да. Но для чего? Если пресовать местную власть - то это, опять же, бессмыслено.
Обьединятся надо не для протестов, обединятся надо для созидания. Кто тебе сможет помешать? Только САМ , собственная лень, не коммуникабельность, невозможность забыть старые обидки на соседей, много еще чего - но это твое личное.
Olexa! Что там четвертый переход писал? - "совершенствовать себя".
Аватар користувача
Ursus
Участник форума
 
Повідомлення: 121
З нами з: Вів вересня 28, 2010 23:10
Звідки: г. Ирпень (Киевская обл.)

Повідомлення Айри » Пон грудня 12, 2011 1:21

"Майдан"... Прям как брэнд уже... :D

Ну собрался народ, ну сработал эффект толпы, за счет которого одни решили свои бизнес интересы по отношению к другим. А в массе своей народ как был толпой так и остался толпой. Что было сделано в 2004м? Что-то изменили, исправили, переделали, сняли с должностей, растреляли, посадили за коррупцию и т.д.? НИЧЕГО. Все хорошо потусовались и разошлись. Ни выстрела, ни смертей, ни каких либо действий... Одни "договорняки". Почему? Потому что Украина была, есть и остается бесплодна в плане создания лидеров, потому ею и понукают как хотят и кто хочет в своих интересах используя, а проще сказать "имея" ее населения в массе своей.
Едешь в транспорте и поражаешься, когда начинаются "разговоры" про власть, выборы и т.д. особенно когда произносятся фразы типа:

- Нам сказали, что если не проголосуем за того то и того то - уволят.

Шикарно, просто классика: "Разделяй и властвуй"!

Человек боится что-то сделать. Боится за себя, семью, работу. Его страхи больше чем действитльность. Больше 70 лет СССР не прошли даром! Флаги поменяли, а люди те же. Только управляют (точнее - заправляют) теперь дети тех, кто тогда был при власти. Простой пример - то как раньше "ходили" на "1 Мая" и как сейчас: разнарядка - и вперед, вывести столько и столько на открытие "Открытие жертвам голодомора" или там памятник тому то... И выгоняют таки - работников соцслужб, учителей, врачей. Причем под роспись. Явился - распишись в ведомости, что пришел. Я не сказки и не выдумки рассказываю - это действительность. А говорят - это только в СССР было...

Вы еще верите в выборы и что они что-то решают? :wink:
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Olexa » Пон грудня 12, 2011 12:55

Айри написав:Вы еще верите в выборы и что они что-то решают? :wink:

Як зручно переконати себе, що нічого не треба робити.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » Пон грудня 12, 2011 13:26

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:Ти ще скажи як народ хоть де, зробив революцію, і зажив НЕ ХУЖЕ як було до того.

Будь ласка: Оксамитова революція в Чехії зокрема, і Осінь народів взагалі.
Насмішив ти мене. Я вільно володію Чеської мовою, і тон дві там сливовіци випив. І то була не зміна політиків в середині країни, а повалення коміністичної погані під патронатом СССРівських окупантів. І самі Чехи 100 раз мені казали, що тоді було жить краще, і леше. Далі цитую Айрі: Майдан"... Прям как брэнд уже...

Ну собрался народ, ну сработал эффект толпы, за счет которого одни решили свои бизнес интересы по отношению к другим. А в массе своей народ как был толпой так и остался толпой. Что было сделано в 2004м? Что-то изменили, исправили, переделали, сняли с должностей, растреляли, посадили за коррупцию и т.д.? НИЧЕГО. Все хорошо потусовались и разошлись. Ни выстрела, ни смертей, ни каких либо действий... Одни "договорняки". Почему? Потому что Украина была, есть и остается бесплодна в плане создания лидеров, потому ею и понукают как хотят и кто хочет в своих интересах используя, а проще сказать "имея" ее населения в массе своей. :
І хоть скільки самі себе переробляйте (хтось там вище про це писав)- так в жопі і житимим.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Olexa » Пон грудня 12, 2011 13:29

ШАМПАНЬ написав:І то була не зміна політиків в середині країни, а повалення коміністичної погані під патронатом СССРівських окупантів. І самі Чехи 100 раз мені казали, що тоді було жить краще, і леше.

Ніж вони живуть зараз?

В мене тоді виникає питання, що таке "краще"?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Айри » Пон грудня 12, 2011 14:39

Olexa написав:
Айри написав:Вы еще верите в выборы и что они что-то решают? :wink:
Як зручно переконати себе, що нічого не треба робити.

Не перекручуй. Я не казав що нічого не треба робити! :D

Olexa написав:В мене тоді виникає питання, що таке "краще"?

О, ми підійшли до головного питання. Тобто від мрій про світле майбутнє ми підійшли до цілі - що я ік робити далі.
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Olexa » Пон грудня 12, 2011 15:10

Айри написав:
Olexa написав:
Айри написав:Вы еще верите в выборы и что они что-то решают? :wink:
Як зручно переконати себе, що нічого не треба робити.

Не перекручуй. Я не казав що нічого не треба робити! :D

Ти запропонував робити завідомо неможливе, яка різниця.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Пон грудня 12, 2011 15:21

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:І то була не зміна політиків в середині країни, а повалення коміністичної погані під патронатом СССРівських окупантів. І самі Чехи 100 раз мені казали, що тоді було жить краще, і леше.

Ніж вони живуть зараз?

В мене тоді виникає питання, що таке "краще"?

Подорожували якось з друзями велосипедами Тянь-Шанем, в Киргизстані. Ну і, зрозуміла річ, спілкувалися там. От як вже їхали мікроавтобусом з Баликчи до Бішкека, на літак, обговоювали з водієм, що і як змінилося після розпаду совка в Україні і в Киргизстані. Так от, ми зі здивуванням виявили, що в нас у багатьох аспектах є прогрес, якого ми не усвідомлювали. Просто коли живеш у змінах, що відбуваються поступово, не помічаєш їх.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » Пон грудня 12, 2011 18:29

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:І то була не зміна політиків в середині країни, а повалення коміністичної погані під патронатом СССРівських окупантів. І самі Чехи 100 раз мені казали, що тоді було жить краще, і леше.

Ніж вони живуть зараз?

В мене тоді виникає питання, що таке "краще"?
Розумієш, вони і при "совці" жили не так як ми- машини без черг, Яви продавались оптом, мав право мать трактор, грузову машину, коней. До того ж якийсь кусок землі (з розумом), їздив по всі Європі... І при тому стабільну роботу, зарплату, бузкоштовну школу, лікарню.
Січас там за те що іде дощ, а десь стоїть лійка метр на метр, яка щитає літри- і Чех уже платить. А платить за ВСЕ. Ми ясне діло їхній уровень то й не доженем, так як вони ніколи не дожинуть наших "царських сіл" попід городами. До речі,- у Чехії не зареестрованого жодного Майбаха. Злидні.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість