"Будь проклят тот день..."

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Voditel » П'ят січня 06, 2012 15:30

Может причина в годах? Недавно менял дифы на своем (на БТР) и естественно кололи мосты. Машина 2006 года выпуска (на мостах уже написано сделано в России, значит формы для отливки новые!!!!) все идеально после 10000 убивания. Между половинками моста нельзя просунуть лезвие, и все остальные детали выполнены с тем же качеством и точностью. Рулевые еще не нуждаются в подтяжка (а на Патре им уже 130000 стукнуло, пару раз подтягивал).

Думаю хватит требовать от авто около-московско-олимпийских годов выпуска надежности новых.

П.С. а мАскали все таки гады. Сальники на мостах, почему то убились намотанной травой. Могли бы и придумать специальную резину. :) И Рома спальник так и не отдал. :D
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят січня 06, 2012 16:51

Може я і справді їздить не вмію...
Зато є і свої плюси- як щось нада підтянуть, я знаю на скільки там ключ! :D Сьогодні поприварював чулки до поворотних кулаків! Тепер може хоть на тому містці колесо не відпадатиме 8) А на щот того що ви пишете що машина клас то правда,- як не вмів крутить гайки научишся! От я на Паджерику наїздив 350 000км, і ні хрена не знаю з ліва чі з права стоїть на моторі стартер... Ну за той рік що був у мене УАЗовський мотор- пам"татиму все життя.
Машина хороша на проходимість І ЦЕ ВСЕ!!!!!!!!!!!!!!
Мотор- ГАВНО
Коробка- ГАВНО
Роздатка- ГАВНО
Мости- ГАВНО
Рульове-ГАВНО
Пєчка- ГАВНО
Тормоза- ГАВНО (трижди).
Салон- Гавно
Плавність на ходу- ГАВНО (100раз)
Рульві наконєчніки- ГАВНО (50раз)
Шкворня- (ГАВНО)
Метал в деталях, болтах, кузові- ГАВНО (10000раз)
Так от вам той честний проходімєц, краще б він мимо пройшов... :)
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення SalvaDoR » П'ят січня 06, 2012 16:59

Мости не гавно,вояки рулят!!!! :x
Аватар користувача
SalvaDoR
Участник форума
 
Повідомлення: 181
З нами з: Сер січня 27, 2010 9:50
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Olexa » П'ят січня 06, 2012 17:03

ШАМПАНЬ написав:Машина хороша на проходимість І ЦЕ ВСЕ!!!!!!!!!!!!!!

Ну чому все, ще перший внесок не великий. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Хрюнь манюнь » П'ят січня 06, 2012 17:29

А вопрос такой.А почему взяли тогда УАЗ?он же Куевый?разве не в финансах дело?да ему за те деньги что он стоит и что он терпит памятник поставить надо.У меня выбор был однозначен.у меня отец с Ульяновска и дед мой(царство ему небесное)пропахал на УАЗе тучу лет.я других вездеходов в детстве не знал.это потом уже Кубики,шмубики ТЛК итд.А была бы возможность всему Уаз клубу ездить на Геликах,говорили бы что гамно ломучее?не надо над ними издеваться и все будет пучком.я вот своим бобром доволен как слон.да он простой без понтов но он всегда меня привозит своим ходом.Я думаю надо просто знать куда лезть а куда не лезть и как часто это делать.а то так и любую технику можна уложить а потом говорить что это барахло.
Я ведь не из робких
Все мне по плечу
Сильный я и ловкий
Ветра проучу
Аватар користувача
Хрюнь манюнь
Участник движения
 
Повідомлення: 494
З нами з: Вів грудня 14, 2010 14:01
Звідки: киев

Повідомлення Voditel » П'ят січня 06, 2012 17:30

ШАМПАНЬ написав:Може я і справді їздить не вмію...
Зато є і свої плюси- як щось нада підтянуть, я знаю на скільки там ключ! :D Сьогодні поприварював чулки до поворотних кулаків! Тепер може хоть на тому містці колесо не відпадатиме 8) А на щот того що ви пишете що машина клас то правда,- як не вмів крутить гайки научишся! От я на Паджерику наїздив 350 000км, і ні хрена не знаю з ліва чі з права стоїть на моторі стартер... Ну за той рік що був у мене УАЗовський мотор- пам"татиму все життя.
Машина хороша на проходимість І ЦЕ ВСЕ!!!!!!!!!!!!!!
Мотор- ГАВНО
Коробка- ГАВНО
Роздатка- ГАВНО
Мости- ГАВНО
Рульове-ГАВНО
Пєчка- ГАВНО
Тормоза- ГАВНО (трижди).
Салон- Гавно
Плавність на ходу- ГАВНО (100раз)
Рульві наконєчніки- ГАВНО (50раз)
Шкворня- (ГАВНО)
Метал в деталях, болтах, кузові- ГАВНО (10000раз)
Так от вам той честний проходімєц, краще б він мимо пройшов... :)


Дак продай, или купи новый как я.

Больше всего понравилось "Пєчка- ГАВНО" это потому что делает температуру как в сауне в любой мороз?

П.С. первое попавшееся про ихнее качество http://news.mail.ru/economics/7762263/?frommail=1
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення zen » П'ят січня 06, 2012 17:50

Руслан, як ти їздиш ми знаємо, бачили. А як ще й чарку хильнеш, то... То тобі бобік попався трохи того, тай вимагаєш ти від нього о-го-го!
У мене Патріот 2007 р.в. Я ним довольний, як слон. За чотири роки він у мене два рази був у Карпатах і шість разів у Криму. Да кронштейн глушака одірвався (я його по своєму переробив), да трьом радіаторам кирдик прийшов (поміняли по гарантії), один термостат був вмер - ну то й що? Да, ще обидві рессори були по лопалися, але все одно я свого бобіка люблю, бо він мій! А ти, якщо почало сипатися, продай та візьмі новий, або поміняй на щось. Все буде добре!
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

.

Повідомлення dobrojelatel » П'ят січня 06, 2012 19:08

знаю несколько :D человек которые ездят на УАЗах . Все ездят, ломаются, матерятся, лежат под ними, чинятся, и опять ездят... И мало кто продает. "Так может в консерватории что то подправить?"(с) :D
не такий я вже і добрий,... чи добрий,... це питання мене дратує.
ntk/ О67 ЧЧ ОО 22 I
Аватар користувача
dobrojelatel
Член клуба
 
Повідомлення: 1436
З нами з: Нед лютого 10, 2008 1:36
Звідки: м. Вишневе
Телефон: 0674400221
Машина: 3163

Повідомлення Olexa » П'ят січня 06, 2012 21:13

ШАМПАНЬ написав:От я на Паджерику наїздив 350 000км, і ні хрена не знаю з ліва чі з права стоїть на моторі стартер... Ну за той рік що був у мене УАЗовський мотор- пам"татиму все життя.

А ти на Паджерику їздив так само, як на УАЗі?

Бо мені тут неж нещодавно в Уазісі міняли стартер (таки довмерло реле після Нескучного), так я попросив no exit'а, щоб поставили такий стартер, щоб я роки два про нього не згадував, а він мені відповів, що без проблем, якщо я пообіцяю два роки не їздити піщаними бродами.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення no exit » П'ят січня 06, 2012 21:13

Руся Когда в публичном доме падают выторги кровати переставлять без полезно

Ну типА поменял мост поменял мост поменял мост ,,,,,,..

ты б може собрал пару не докучи а по нормальному а сестричку в дорогу одну бери а то когда их больше на мосты нагрузка сильно увеличивается (из за головы ногам спокаю нема)

и прекрати истерику распустил тут нюни машинка сламалась , детский сад втарая четверть а ну марш под машину и шоб 28,01,12 в Столице на ходу был (а шо будет потом раскажу когда плакать перестанеш) :wink:
nick-name.ru/nickname/id1074573
Аватар користувача
no exit
Член клуба
 
Повідомлення: 2250
З нами з: Чет травня 29, 2008 9:56
Звідки: Киев Пзняки 80683609525

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят січня 06, 2012 22:01

Ех, народ, УАЗік гавно то факт! Но бачили б Ви як я до дому тільки що (нетвезвий) через оране поле по нинішньому дощі пройшов навпростець додому..., гавнолін аж зверху на будці! Машина звір! Ще тижнів зо три ремонту, і можна хоть на Київ на покатуху! :D
... а от на полюванні в Канівських ярах. мені було РЕААААААЛЬНО стидно що я джипер... :oops:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Re: .

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят січня 06, 2012 22:04

dobrojelatel написав:знаю несколько :D человек которые ездят на УАЗах . Все ездят, ломаются, матерятся, лежат под ними, чинятся, и опять ездят... И мало кто продает. "Так может в консерватории что то подправить?"(с) :D
Та ні, це не "планети", це називається просто- ці люди збоченці :lol:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Miron » П'ят січня 06, 2012 22:07

Я думаю у каждого был момент когда хотелось облить свой УАЗ бензином и сжечь нафиг. :)
Единственный путь - неправильный.
Аватар користувача
Miron
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 1551
З нами з: Суб травня 14, 2005 14:09
Звідки: Киев, 25.12.1976

Повідомлення ШАМПАНЬ » П'ят січня 06, 2012 23:22

Miron написав:Я думаю у каждого был момент когда хотелось облить свой УАЗ бензином и сжечь нафиг. :)
Бил, я б замінив на слово БУВАЄ :D
До речі- ДЕ КОРОБКА?
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення no exit » П'ят січня 06, 2012 23:26

Мама жарте рыбу

Так рыбы нету

Мамо ЖАРТЕ РЫБА БУДЕТ :wink:
nick-name.ru/nickname/id1074573
Аватар користувача
no exit
Член клуба
 
Повідомлення: 2250
З нами з: Чет травня 29, 2008 9:56
Звідки: Киев Пзняки 80683609525

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість