"Будь проклят тот день..."

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Айри » Суб січня 07, 2012 1:48

no exit написав:Руся Когда в публичном доме падают выторги кровати переставлять без полезно

Пять баллов! ))))

ШАМПАНЬ написав:Ех, народ, УАЗік гавно то факт!

Згадав анекдот про те як викрали інопланетяне француза, англійця та хохла.
Дали кожному по два металевих шара і закрили в глухіх кімнатах.
Через деякий час дивляться до франзуза - він їми жанглює.
До англійця - він - у футбол грає. До хохла - нема шарів (!!!). Відкривають двері, питають:
- Де ділися?
- Один зламався, другий загубився...

:D :D :D
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Хрюнь манюнь » Суб січня 07, 2012 9:59

Olexa написав:
Miron написав:Я думаю у каждого был момент когда хотелось облить свой УАЗ бензином и сжечь нафиг. :)

А я тепер знаю, що можна натомість загнати його в Уазис, і хмари на небі зникнуть. :)

P. S. Перепрошую, що звучить як реклама, але з пісні слів не викинеш.

Правильно,пусть специально обученые люди за деньги хотят его облить и спалить:-)и с криками:будь проклят тот день когда когда я их начал ремонтировать.....
Я ведь не из робких
Все мне по плечу
Сильный я и ловкий
Ветра проучу
Аватар користувача
Хрюнь манюнь
Участник движения
 
Повідомлення: 494
З нами з: Вів грудня 14, 2010 14:01
Звідки: киев

Повідомлення no exit » Суб січня 07, 2012 12:08

ничкго вы в ремонте на шарити :wink:

нам бы одного хатябы, живого , глав инженера, или технолога , только неспрашивайте что мы сним будем делать ну а когда стает не до смеха у нас есть коробачка для гондонов и они там подписаные кому и зачто скоро отправим :wink: :wink:

нет плохих машин есть всмысле нету взаимо понимания между машиной и наездником , если ты каждый день будеш сходу драть 15-20см бровку то естественно сначало ты поменяеш 4-6 подщибников а потом и у чулков голова разболиться а потом да Уаз говно как оно задолбало его ченить НО прежде чем говорить это покажите мне Таёту, Нисан, Меседеса, сороковых -петедисятых годов находу и эксплуатируемый по назначению так вот МАЛЬЧИКИ половина извас ахриненные можоры ездите месить говналин на антикварных машинах и жалуетесь что все плохо :wink:
nick-name.ru/nickname/id1074573
Аватар користувача
no exit
Член клуба
 
Повідомлення: 2250
З нами з: Чет травня 29, 2008 9:56
Звідки: Киев Пзняки 80683609525

Повідомлення ШАМПАНЬ » Суб січня 07, 2012 17:04

Не поняв, якщо УАЗом не з"їзжати з асвальту, з Ваших слів, то він буде їздить як Паджерик!? :shock:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

1

Повідомлення dobrojelatel » Суб січня 07, 2012 17:15

ШАМПАНЬ написав:Не поняв, якщо УАЗом не з"їзжати з асвальту, з Ваших слів, то він буде їздить як Паджерик!? :shock:

на окружной стоит патр серебристый, весь в хромированных кенгуринах и пр. так вот водитель этого авто постоянно удивляется, почему я своего так часто ремонтирую, и как полуось может бть расходником, и как можно красивым, дорогим кенгурином ехать по кустам...
сколько людей, столько машин
не такий я вже і добрий,... чи добрий,... це питання мене дратує.
ntk/ О67 ЧЧ ОО 22 I
Аватар користувача
dobrojelatel
Член клуба
 
Повідомлення: 1436
З нами з: Нед лютого 10, 2008 1:36
Звідки: м. Вишневе
Телефон: 0674400221
Машина: 3163

Повідомлення Dron » Суб січня 07, 2012 20:42

ШАМПАНЬ написав:Не поняв, якщо УАЗом не з"їзжати з асвальту, з Ваших слів, то він буде їздить як Паджерик!? :shock:
А якщо на Паджеріку їздити як на УАЗі ?! :D
Аватар користувача
Dron
Участник движения
 
Повідомлення: 538
З нами з: Вів травня 11, 2010 15:12
Звідки: КИЇВ.
Телефон: (067)731-03-31
Машина: ХУаз, Jып, Газ-L

Повідомлення ШАМПАНЬ » Суб січня 07, 2012 21:22

Dron написав:
ШАМПАНЬ написав:Не поняв, якщо УАЗом не з"їзжати з асвальту, з Ваших слів, то він буде їздить як Паджерик!? :shock:
А якщо на Паджеріку їздити як на УАЗі ?! :D
Ну я то логіку зрозумів правельно- у гавні в паджерику будуть відпадать колеса, а УАЗік по пів мільйона по асвальту буде бігать :D
Тільки от чі ми в Карпатах були чі де, то ми більш ремонтіровались чим їхали, а гадські іномарки нам тільки дулі крутили проїжаючи мимо. Та то мабуть вони їздить не вміють! :D
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Pehota » Суб січня 07, 2012 22:19

Руслан, к чему весь этот разговор...Посмотри на свою аватарку и скажи какой иноджип от такого выживет... :lol:
Аватар користувача
Pehota
Участник форума
 
Повідомлення: 129
З нами з: Суб травня 02, 2009 8:27
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Yalta_biker » Суб січня 07, 2012 22:24

В общем, согласен с Русланом - на 110-й тысяче имеем тот факт, что в патриоте не менялся только радиатор и шрусы переднего моста :(
А, еще руль родной и лампочки дальнего света.
Больше низачто никогда никакой совецко-русской машины не куплю.
По поводу "проходимости" - на заснеженном подъеме на Ай-Петри с огромным отрывом лидируют разновсяческие кроссоверы и даже субару-аутбеки. Их электроника куда полезнее, чем лишний вес уаза. А в серьезную опу мне и мысли не придет на нем ехать - опять же чудовищный вес и забавный мотор, который на первой воет а на второй не тянет.
Резюме - я очень разочарован машиной и тем фактом, что вложив в ее постройку еще половину цены - не получил мало-мальски пригодный автомобиль.
Вот ударишь напильником по голове - больно, не ударишь - скучно. Парадокс…
Аватар користувача
Yalta_biker
Участник движения
 
Повідомлення: 1382
З нами з: Сер березня 19, 2008 15:48
Звідки: Ялта (Ливадия), Крым

Повідомлення ШАМПАНЬ » Суб січня 07, 2012 23:27

Yalta_biker написав:Резюме - я очень разочарован машиной и тем фактом, что вложив в ее постройку еще половину цены - не получил мало-мальски пригодный автомобиль.
Во-во, а знаєш як обідно мені було на полюванні 31 в Канівських ярах? Короче приїхав я ранком, всі мисливці на мого УАЗа дивляться неначе на голу бабу. Ну я зразу поняв що мені придстоїть їздить із стоковою Нивою та санітарка із гумою в шашечку (Я 192) помоєму. А воно дощик та яри шо Карпати та глина. А я кажу, ну нічого пацани, виживем- я джипер, бабок в УАЗ вложив тисячі зелених, маю енергостропи, шакли, лебідки, удлінітєлі, корозащітки іт.д. всіх джиперских примочок, включаючи повнопривідну лопату, проїдим, чі я вас протягну.
Перша гора, Нива раз і зверху, бухань даже не буксонула. Я ж із своїми блокіровками узяв її десь раз за шостий :oops: ! І так цілий день! Я після другої загонки поспускав колеса, та трохи зрівнявсь із проходимістю буханки. ЯК З МЕНЕ РЕГОТАЛИ то і досі сниться. І всі як один казали- НАХРЕНА ТОБІ ТАКА ШИРОКА ГУМА!? До речі з цим я і боровся,- вони по лісі понарізали своїми колесами вузьких колій, а я мав їх попрорізать до свого розміру. Ну це мого позору не виправдовує!!! Але ще скажу одне- Гулдріч КМ2 ГААААААААААААВНО!!!!!!!!!!!!! милиться страшно! От так, та ще із тількищо зробленого передка колесо чуть не відпало...
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення МАХНО » Нед січня 08, 2012 0:13

То спали його.Чого розплакався на весь світ.Мені мій через один виїзд спалити хочется.Але ще тримаюсь. :lol:
ВОЛЯ або СМЕРТЬ
МАХНО
Участник движения
 
Повідомлення: 837
З нами з: Нед березня 30, 2008 14:36
Звідки: Киев тел.050 3322711

Повідомлення Айри » Нед січня 08, 2012 1:01

ШАМПАНЬ написав:...Сьогодні поприварював чулки до поворотних кулаків! Тепер може хоть на тому містці колесо не відпадатиме...
І як тепер будеш міняти з часом сальники в ШОПК? Разом з мостом до купи?

ШАМПАНЬ написав:Перша гора, Нива раз і зверху, бухань даже не буксонула. Я ж із своїми блокіровками узяв її десь раз за шостий :oops: ! І так цілий день...
Руслан, купи собі Pinzgauer. :wink:
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Olexa » Нед січня 08, 2012 10:13

ШАМПАНЬ написав:Я після другої загонки поспускав колеса, та трохи зрівнявсь із проходимістю буханки. ЯК З МЕНЕ РЕГОТАЛИ то і досі сниться. І всі як один казали- НАХРЕНА ТОБІ ТАКА ШИРОКА ГУМА!? До речі з цим я і боровся,- вони по лісі понарізали своїми колесами вузьких колій, а я мав їх попрорізать до свого розміру. Ну це мого позору не виправдовує!!! Але ще скажу одне- Гулдріч КМ2 ГААААААААААААВНО!!!!!!!!!!!!! милиться страшно! От так, та ще із тількищо зробленого передка колесо чуть не відпало...

Цікаві подробиці вимальовуються. :D Виявляється, УАЗ поганий тим, що його власник вибрав зашироку гуму (про ширину на УАЗбуці писали), та ще й не спустив її (це вже взагалі, а ще й дивується що вона милиться)! ;) А ще в УАЗа колеса відвалюється, якщо на ньому стрибати, й китайські болти ставити. Жахлива машина, дійсно! :D

P. S. Ну, я, звісно, від своїх попередніх слів не відмовляюся. :)
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Нед січня 08, 2012 10:19

Айри написав:Руслан, купи собі Pinzgauer. :wink:

Он, швейцарське військо розпродає: http://www.swissarmyvehicles.com/
Востаннє редагувалось Olexa в Нед січня 08, 2012 15:34, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Хрюнь манюнь » Нед січня 08, 2012 10:55

Olexa написав:
Айри написав:Руслан, купи собі Pinzgauer. :wink:

Он, шведське військо розпродає: http://www.swissarmyvehicles.com/

Пане виправіть на Швейцарію,бо можливі відмінності у розмитненні.Може Русік авіаквиток вже замовляє та полетить в Гетеборг замість якогось Берну. :P З Повагою Пан Хрюндель
Я ведь не из робких
Все мне по плечу
Сильный я и ловкий
Ветра проучу
Аватар користувача
Хрюнь манюнь
Участник движения
 
Повідомлення: 494
З нами з: Вів грудня 14, 2010 14:01
Звідки: киев

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron