"Будь проклят тот день..."

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Voditel » Нед січня 08, 2012 16:58

ШАМПАНЬ написав:
Yalta_biker написав:Резюме - я очень разочарован машиной и тем фактом, что вложив в ее постройку еще половину цены - не получил мало-мальски пригодный автомобиль.
Во-во, а знаєш як обідно мені було на полюванні 31 в Канівських ярах? Короче приїхав я ранком, всі мисливці на мого УАЗа дивляться неначе на голу бабу. Ну я зразу поняв що мені придстоїть їздить із стоковою Нивою та санітарка із гумою в шашечку (Я 192) помоєму. А воно дощик та яри шо Карпати та глина. А я кажу, ну нічого пацани, виживем- я джипер, бабок в УАЗ вложив тисячі зелених, маю енергостропи, шакли, лебідки, удлінітєлі, корозащітки іт.д. всіх джиперских примочок, включаючи повнопривідну лопату, проїдим, чі я вас протягну.
Перша гора, Нива раз і зверху, бухань даже не буксонула. Я ж із своїми блокіровками узяв її десь раз за шостий :oops: ! І так цілий день! Я після другої загонки поспускав колеса, та трохи зрівнявсь із проходимістю буханки. ЯК З МЕНЕ РЕГОТАЛИ то і досі сниться. І всі як один казали- НАХРЕНА ТОБІ ТАКА ШИРОКА ГУМА!? До речі з цим я і боровся,- вони по лісі понарізали своїми колесами вузьких колій, а я мав їх попрорізать до свого розміру. Ну це мого позору не виправдовує!!! Але ще скажу одне- Гулдріч КМ2 ГААААААААААААВНО!!!!!!!!!!!!! милиться страшно! От так, та ще із тількищо зробленого передка колесо чуть не відпало...


Аааааааа ДАК вот в чем дело :D
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Olexa » Нед січня 08, 2012 17:03

Yalta_biker написав:А в серьезную опу мне и мысли не придет на нем ехать -

А ЯНКИ їздив. Нагадаю, що він писав у темі 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот) -> нужен ли патриот на 35" аля ЯНКИ?
ЯНКИ написав:для победы над прототипами он не годиться (хотя мне это удавалось неоднакратно), а для дальних экспедиций тоже не то (из за проблем с запчастями за пределами совка)...

ЯНКИ написав:или продавай нафиг патриот - купи дизельный патруль61 или тлк105 с 4-литровыми дизельатмосыерниками (сейчас на фоне кризиса масса интересных вариантов) и делай экспедиционник на 35й резине - вдруг прикрутит жизнь, хоть бабки вернёшь вложенные, а пока владеешь адекватно катать будешь (хотя патрик на 35 дрючит их беспощадно, но надо лежать под ним + ездовой комфорт хуже + проблема запчастей + невозврат вложенного бабла + постоянное затрахивание мозга каждым встречным скока прёт как едет)

Може, знов-таки, справа не зовсім в УАЗі? ;)

Yalta_biker написав:опять же чудовищный вес и забавный мотор, который на первой воет а на второй не тянет.

Суворо кажучи, це коробка. Коли я поміняв Арзамас на Dymos, то зрадів лише нижчій першій (крім того, що він не розвалюха, як Арзамас). Четверта, на якій на 60 км/год не тягне, і низька п'ята у порівнянні з Арзамасом засмутили. Втім, суті це не змінює, звісно.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » Нед січня 08, 2012 21:10

Водыла. ти не уважно читав мій перший пост- УАЗ ГАВНО!!!!
Він приречений ламатись. Я не знаю які мозги чі руки в Сокола чі Безвиходного, але СВОЇМ (мозгам і рукам) я довіряю БЕЗЗАПЕРЕЧНО!!!!!!!! Али моя беззапересність ПОФІГ УАЗіку- він ламається даже без китайських болтів... :wink:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Константин » Нед січня 08, 2012 21:43

ШАМПАНЬ написав:УАЗ ГАВНО!!!!
Він приречений ламатись. Я не знаю які мозги чі руки в Сокола чі Безвиходного, але СВОЇМ (мозгам і рукам) я довіряю БЕЗЗАПЕРЕЧНО!!!!!!!! Али моя беззапересність ПОФІГ УАЗіку- він ламається даже без китайських болтів... :wink:


У меня было 2 девятки - одна ломалась ацки, другая (кстати, российская) - почти нет. Обе новые, на обеих никто кроме меня не ездил. Режим эксплуатации - город.

Шампань, не огорчайся! Может дело не в УАЗе - может это кармический п****ц? :D :wink:

P.S. То Shurik: судя по постам - просмотр ветки нужно уже делать платным! 8)
Константин
Участник движения
 
Повідомлення: 489
З нами з: П'ят січня 26, 2007 1:50
Звідки: Киев

Повідомлення Voditel » Нед січня 08, 2012 22:00

ШАМПАНЬ написав:Водыла. ти не уважно читав мій перший пост- УАЗ ГАВНО!!!!
Він приречений ламатись. Я не знаю які мозги чі руки в Сокола чі Безвиходного, але СВОЇМ (мозгам і рукам) я довіряю БЕЗЗАПЕРЕЧНО!!!!!!!! Али моя беззапересність ПОФІГ УАЗіку- він ламається даже без китайських болтів... :wink:


Так зачем ты на нем ездишь?

А чем мой УАЗ отличается от твоего? Почему он (даже они) просто ездят? Вернее один ездит, а другой скачет и т.д. Мосты разбирали недавно, уже писал. Качество всего просто супер и это 2006 год, а не легендарный военпредовский.
Востаннє редагувалось Voditel в Нед січня 08, 2012 22:10, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення no exit » Нед січня 08, 2012 22:06

ШАМПАНЬ написав: УАЗ ГАВНО!!!!


Вылазят два червечка из каки поползали по траве погрелись на солнышке и ползут обратно маленький спрашивает

А зачем нам туда, тут так класно
ему отвечают
пенимаеш сынок там родина :wink:

Уаз гавно или нет какая разница он радной и МЫ его небросим потомучто он хороший :wink:
nick-name.ru/nickname/id1074573
Аватар користувача
no exit
Член клуба
 
Повідомлення: 2250
З нами з: Чет травня 29, 2008 9:56
Звідки: Киев Пзняки 80683609525

Повідомлення ШАМПАНЬ » Нед січня 08, 2012 22:12

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:Водыла. ти не уважно читав мій перший пост- УАЗ ГАВНО!!!!

Voditel, no exit, СОКОЛ, dobrojelatel, автор теми нагадав, про що тема. Не відхиляймося.
Воділа- ступиці на УАЗІ теж ГАВНО. От прошлий рік шарпнуло мене в бік, благо швидкості не було, при огляді вияснилосьщо колесо стоїть під 40 градусів. (праве переднє) При вскритії оказалось що підшипніком видавило огранічітільну шайбу із канавки- підшипники збіглись до купи. Сука. Після того як нарізав із труби розпорних шайб між підшипники, колесо в тому місті вже не відпадає. Воділа- УАЗіс то фігня. Шампаньтранс рулить! Працюю за горілку. Але те що колеса не відпадатимуть,- не гарантую :lol: . :wink:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Voditel » Нед січня 08, 2012 22:17

ШАМПАНЬ написав:
Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:Водыла. ти не уважно читав мій перший пост- УАЗ ГАВНО!!!!

Voditel, no exit, СОКОЛ, dobrojelatel, автор теми нагадав, про що тема. Не відхиляймося.
Воділа- ступиці на УАЗІ теж ГАВНО. От прошлий рік шарпнуло мене в бік, благо швидкості не було, при огляді вияснилосьщо колесо стоїть під 40 градусів. (праве переднє) При вскритії оказалось що підшипніком видавило огранічітільну шайбу із канавки- підшипники збіглись до купи. Сука. Після того як нарізав із труби розпорних шайб між підшипники, колесо в тому місті вже не відпадає. Воділа- УАЗіс то фігня. Шампаньтранс рулить! Працюю за горілку. Але те що колеса не відпадатимуть,- не гарантую :lol: . :wink:


Да ГАВНО и еще то, 130 тысяча им уже. Подшипники заводские стоят. Хотя, может на УАЗисе их сменили и мне ничего не сказали. :D
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення ШАМПАНЬ » Нед січня 08, 2012 22:27

Ось я сьогодні їздив на машині! 4х4, незавісіма підвіска, а проходимісь майже 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=2y28JfND ... Axf_q2nX91
Востаннє редагувалось ШАМПАНЬ в Нед січня 08, 2012 22:47, всього редагувалось 1 раз.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Voditel » Нед січня 08, 2012 22:36

ШАМПАНЬ написав:Ось я сьогодні їздив на машині! 4х4, незавісіма підвіска, а проходимісь майже 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=2y28JfND ... Axf_q2nX91


URL содержал неправильный ID видео.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення ШАМПАНЬ » Нед січня 08, 2012 22:47

ШАМПАНЬ написав:Ось я сьогодні їздив на машині! 4х4, незавісіма підвіска, а проходимісь майже 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=2y28JfND ... Axf_q2nX91

ВИПРАВИВ
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Voditel » Нед січня 08, 2012 23:12

ШАМПАНЬ написав:
ШАМПАНЬ написав:Ось я сьогодні їздив на машині! 4х4, незавісіма підвіска, а проходимісь майже 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=2y28JfND ... Axf_q2nX91

ВИПРАВИВ


Не зависит от цен на нефть и т.д. :D
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Olexa » Пон січня 09, 2012 10:32

ШАМПАНЬ написав:Ось я сьогодні їздив на машині! 4х4, незавісіма підвіска, а проходимісь майже 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=2y28JfND ... Axf_q2nX91

Зберігається незручно. І пальне споживає навіть під час зберігання.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення no exit » Пон січня 09, 2012 10:50

жилудок у катенка мньше наперстка

А ВЫ ВИДЕЛИ СКОЛЬКО ОНИ ГАДЯТ :wink:


Шампань у нее тоже есть ступици подковы называються по ходу они производства тойже страны что и Уазовские и есть проблема с сестрой а темболие с нескалькими не покатаешся (на сколько я знаю они не любят пяненьких) и эта версия купе кабриолет девкам нравется но для серезного офроуда не удобно когда все вморду летит

хотя есть огромный плюс это встроеный ДжиПиЭс с встоеной функциеей ДОМОЙ :wink:
nick-name.ru/nickname/id1074573
Аватар користувача
no exit
Член клуба
 
Повідомлення: 2250
З нами з: Чет травня 29, 2008 9:56
Звідки: Киев Пзняки 80683609525

Повідомлення ШАМПАНЬ » Пон січня 09, 2012 12:04

Твою дивізію!!!!! Мене так натрусило, що болить в середині все так, наче мене по почках хто в чора бітою побив! А ноги в паху....
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість