Прав Задорнов -Они там ТУПЫЕ!!!

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:12

Voditel написав:Думаю все знают, что стадо баранов руководимое львом победит стадо львов руководимое бараном. А я попытался ответить на вопрос: как стадо львов поставило над собой барана. Вспомнил историю и понял. Львы хотят видеть у власти слабого, что-бы им манипулировать. Но всегда ошибаются, бараны власть держат крепко. Вот и получается, что в стане львов нормальной жизни быть не может. Львы должны выродиться в хомячков.

Це ж треба, які високопарні аналогії. :)

Ти знаєш, аналогії можуть бути інструментом пояснення своєї думки "іншими словами", але коли до аналогій, крім функції пояснення, домішують ще й функцію моральної оцінки, то це вже шахрайство. Ситуацію описуй, але оцінку залиш давати тому, для кого ти її описуєш.

Твої "леви" стильно переймаються тим, кого ставити над собою? Щось, здається, взагалі не переймаються, порівняно із твоїми "хом’ячками". То може, вони не леви, а теж барани? Тупі.

Приклади є теж інструментом пояснення, але дуже спірним, бо вони можуть бути розповсюдженими, а можуть бути й виключеннями. Але все ж таки наведу приклад, як мені здається, розповсюджений. З провулку, в якому я мешкаю, є виїзд на вулицю зі жвавим рухом та чотирма смугами руху (по дві в кожен бік). На виїзді з провулку поворот ліворуч заборонений. Так от, типова картина, коли один порушник стоїть на виїзді, намагаючись повернути ліворуч (що йому довго не вдається), а за ним стоїть черга нормальних людей, і чекає, щоб повернути праворуч. То хто він, лев? Тупі жлоби твої леви.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Voditel » Пон січня 23, 2012 12:12

Olexa написав:
Voditel написав:Кстати интересный вопрос, потери УПА и РОА куда вписывать?

Отож. Не все ділиться на два полюси. Але в даному контексті це не впливає на питання, хто кого закидав трупами.


Это про 8 000 000, заныканых.

Получается, что трупами сами себя и закидали (я имею в виду все СССР).
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:13

Voditel написав:
Olexa написав:
Voditel написав:Мы еще спорим? Вроде как наши мнения сошлись. :wink:

В тому що керівництво США не тупе, вони й не розходилися. Але дискусія ж не про це.

Тогда про что?

Про те, що не нам називати американців тупими.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Voditel » Пон січня 23, 2012 12:18

Olexa написав:
Voditel написав:Думаю все знают, что стадо баранов руководимое львом победит стадо львов руководимое бараном. А я попытался ответить на вопрос: как стадо львов поставило над собой барана. Вспомнил историю и понял. Львы хотят видеть у власти слабого, что-бы им манипулировать. Но всегда ошибаются, бараны власть держат крепко. Вот и получается, что в стане львов нормальной жизни быть не может. Львы должны выродиться в хомячков.

Це ж треба, які високопарні аналогії. :)

Ти знаєш, аналогії можуть бути інструментом пояснення своєї думки "іншими словами", але коли до аналогій, крім функції пояснення, домішують ще й функцію моральної оцінки, то це вже шахрайство. Ситуацію описуй, але оцінку залиш давати тому, для кого ти її описуєш.

Твої "леви" стильно переймаються тим, кого ставити над собою? Щось, здається, взагалі не переймаються, порівняно із твоїми "хом’ячками". То може, вони не леви, а теж барани? Тупі.

Приклади є теж інструментом пояснення, але дуже спірним, бо вони можуть бути розповсюдженими, а можуть бути й виключеннями. Але все ж таки наведу приклад, як мені здається, розповсюджений. З провулку, в якому я мешкаю, є виїзд на вулицю зі жвавим рухом та чотирма смугами руху (по дві в кожен бік). На виїзді з провулку поворот ліворуч заборонений. Так от, типова картина, коли один порушник стоїть на виїзді, намагаючись повернути ліворуч (що йому довго не вдається), а за ним стоїть черга нормальних людей, і чекає, щоб повернути праворуч. То хто він, лев? Тупі жлоби твої леви.


Согласен, но хочется объяснить на общеизвестных примерах, а не писать "войну и мир". Получается не всегда, но я же человек и ошибаюсь.

Вот смотри ты написал все мое мысли другими словами (про жлобов тоже).
Есть вопрос, а может ли быть лев не жлобом если он в стаде? Я думаю, что нет, если он один то герой, а в стаде жлоб. Думаю это законы мироздания...
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:27

Voditel написав:Согласен, но хочется объяснить на общеизвестных примерах, а не писать "войну и мир". Получается не всегда, но я же человек и ошибаюсь.

Вот смотри ты написал все мое мысли другими словами (про жлобов тоже).
Есть вопрос, а может ли быть лев не жлобом если он в стаде? Я думаю, что нет, если он один то герой, а в стаде жлоб. Думаю это законы мироздания...

Так, але ти одразу дав моральні оцінки — "лев" та "хом’ячок". Лев це ж круто, а хом’ячок це практично "лох". Тобто, ти одразу дав оцінку, що бути жлобом — круто, і цього треба прагнути, а не бути ним — погано. Ти дійсно вважаєш це правильним?

А я от не хочу бути жлобом, і не хочу жити серед жлобів. То що мені, намагатися щось змінити, чи емігрувати? І, зверни увагну, справа не в тім, хто які умови створив для мене десь там, справа в тім, які умови тут. І лише.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:35

Voditel написав:Это про 8 000 000, заныканых.

Ну так, УПА та РОА втратили більше, ніж всі держави Осі, ага.

У першому посиланні є табиці по країнах, і по "республіках" СССР.

Voditel написав:Получается, что трупами сами себя и закидали (я имею в виду все СССР).

Не получается.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:41

Olexa написав:
Voditel написав:Получается, что трупами сами себя и закидали (я имею в виду все СССР).

Не получается.

Хоча те, що таке мало місце, теж свідчить не про великий розум у питанні вибору форми державного устрою та правителів.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення zen » Пон січня 23, 2012 12:49

Olexa написав:
zen написав:Не могут люди и нации быть одинаковыми. Надо это понять и принять.

Прийняти як є? Чи, все ж таки, працювати над собою, розуміючи напрямок?

Так. Саме прийняти, як данність. Коли людина народжується вона не обирає собі а ні батьківщини, а ні батьків. Тому в Україні люди народжуються українцями (ждебільшого), в Японії японцями, в Турції турками. А ось в Америці усі нороджуються американцями. Однак у турка в Турції чи Німеччині народжується турок, а ось у турка в Америці народжується американець. В цьому вся різниця.
Памятаєте "общность советских лбдей", без національностей з російською мовою, в якості "языка межнационального общения".
США і СРСР в минулому два відзеркалення одного і того ж, але з протилежними знаками: В СРСР нас виховували шляхом залякування, в США їх теж шляхом залякування, але лякалки були різними.
Що стосується оцінки наслідків другої світової війни.
Де ці наслідки? Де вони, я вас усіх питаю?
Народ победитель, живущий в нищете? Народ, який переміг фашизм, хай будь як, навіть і закидаючи його трупами, та який не може перемогти свого, внутрішнього ворога - корупцію, злодюг при владі, брехунів та казнокрадів? Тоді не вони, а ми дійсно тупі.
І взагалі, не хочу більше повертатися до цієї теми. Піду краще готувати плани поїздок на 2012 р.
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення MudMax » Пон січня 23, 2012 12:49

Voditel написав:
MudMax написав:
Voditel написав:Потому как видно, что хомячки при разумном руководстве живут лучше чем львы.

Ты сейчас о США говоришь?


В том числе. Но США страна отличная от других, они правят этой планетой и пользуют ее как могут. А могут очень умело и изыскано.

Американские хомячки, да будет известно, живут похуже многих хомячков в некоторых восточноевропейских стран. К примеру, в США ~45млн человек получают продуктовые таллоны:) У них большое расслоение общества и беда с социальной защитой - ихние хомячки ни образования не получают, ни здравоохранения. Короче, быть бедным в США - весьма сомнительное удовольствие, они могут только гордиться, какие умные львы ими правят ;)
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:52

Shurik написав:
. В общем, не знаю как везде, но в Крыму летом 42-го года именно закидывали фашистов трупами.


Прикол в том, что трупами закидали, а победы это не принесло.

Ага. "Кто уплетёт его без соли и без лука, тот сильным, смелым, добрым будет, вроде Кука". А ще раніше з Новгородською Республікою таке було.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:57

MudMax написав:Американские хомячки, да будет известно, живут похуже многих хомячков в некоторых восточноевропейских стран. К примеру, в США ~45млн человек получают продуктовые таллоны:) У них большое расслоение общества и беда с социальной защитой - ихние хомячки ни образования не получают, ни здравоохранения. Короче, быть бедным в США - весьма сомнительное удовольствие, они могут только гордиться, какие умные львы ими правят ;)

Так, але зважай, що в них там дуже багато хом’ячків, яких колись завезли з Африки, які до праці не охочі, і при цьому готові задовольнятися малим, а до того ж ще й вважають, що їм заборгували.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 12:58

zen, фаталізм якийсь. :(
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Пон січня 23, 2012 13:02

Olexa написав:zen, фаталізм якийсь. :(

Можна, я хоч сам намагатимусь не бути жлобом?
І можна, я хоч іноді намагатимусь достукатися до розуму та совісті інших людей, щоб вони були меншими жлобами?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Voditel » Пон січня 23, 2012 13:20

Olexa написав:
Voditel написав:Согласен, но хочется объяснить на общеизвестных примерах, а не писать "войну и мир". Получается не всегда, но я же человек и ошибаюсь.

Вот смотри ты написал все мое мысли другими словами (про жлобов тоже).
Есть вопрос, а может ли быть лев не жлобом если он в стаде? Я думаю, что нет, если он один то герой, а в стаде жлоб. Думаю это законы мироздания...

Так, але ти одразу дав моральні оцінки — "лев" та "хом’ячок". Лев це ж круто, а хом’ячок це практично "лох". Тобто, ти одразу дав оцінку, що бути жлобом — круто, і цього треба прагнути, а не бути ним — погано. Ти дійсно вважаєш це правильним?

А я от не хочу бути жлобом, і не хочу жити серед жлобів. То що мені, намагатися щось змінити, чи емігрувати? І, зверни увагну, справа не в тім, хто які умови створив для мене десь там, справа в тім, які умови тут. І лише.


Где я написал что хомячек это "лох" и им плохо быть?
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Voditel » Пон січня 23, 2012 13:39

MudMax написав:
Voditel написав:
MudMax написав:
Voditel написав:Потому как видно, что хомячки при разумном руководстве живут лучше чем львы.

Ты сейчас о США говоришь?


В том числе. Но США страна отличная от других, они правят этой планетой и пользуют ее как могут. А могут очень умело и изыскано.

Американские хомячки, да будет известно, живут похуже многих хомячков в некоторых восточноевропейских стран. К примеру, в США ~45млн человек получают продуктовые таллоны:) У них большое расслоение общества и беда с социальной защитой - ихние хомячки ни образования не получают, ни здравоохранения. Короче, быть бедным в США - весьма сомнительное удовольствие, они могут только гордиться, какие умные львы ими правят ;)


Вспомнилась мудрая политика КПСС :D А может план Суслова таки сработал? А мы не знаем)))))
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Поперед.Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість