Черкаський діалект

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Повідомлення Voditel » Нед грудня 26, 2010 11:15

Саид написав:
Voditel написав:...
Я за такую систему, она позволит избавится от "мертвых душ",
сократить пустые расходы и даст возможность получать больше работающим людям.

Сам по себе переход к такой системе ничего не даст. Лично знаю примеры, когда человек скоро забудет, как выглядит алфавит, но уже имеет кандидатскую, регулярно кучу публикаций и скоро выйдет на защиту докторской...


Естественно, принятие правильного закона не снимает проблему, но это первый шаг к ее решению. Паралельно надо ужесточать ответственность советов и атестационных комисий и т.д. Но с увеличением ответственности надо повышать поощрение.

Я таких тоже много знаю, но и других, реально работающих, немало.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів грудня 28, 2010 10:32

Ура!Всих наших "руськоязичних" вітаю з невеличкою перемогою!!!
В "родной вашей століце" закрили єдину нашу бібліотеку! Книги з нашою історією признано "екстреміськими і націоналістичними"!
А те що на сайті "Українського УАЗ клуба" немає жовто-блакитного прапорця, щоб нормальні Українці могли читать меню форума на Українські, цеРасійскім националізмом нещитається...
Стидно... Прикол ще й в тому що наш модератор зі Льовова... :?
Придлагаю в назві клуба прибрать слово "Український", ТОМУЩО- це буде справедливо! Да і москалі з массонами нехай порадіють! :wink:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Olexa » Вів грудня 28, 2010 10:39

ШАМПАНЬ написав:Всих наших "руськоязичних" вітаю з невеличкою перемогою!!!
В "родной вашей століце" закрили єдину нашу бібліотеку!

Нашу? ШАМПАНЬ, прикрість у тому, що це була їхня, муніципальна бібліотека. А створити в них свою ми не почухалися. Все чекаємо мани небесної, "згинуть наші вороженьки, як роса на сонці" та "най вони всі повиздихають наші вороги". А щось зробити — то не про нас. Ми тільки мантри повторювати гідні. Чи ні?

Voditel каже, що ти стіну полагодив. Розкажи, будь ласка.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Voditel » Вів грудня 28, 2010 14:53

ШАМПАНЬ написав:Ура!Всих наших "руськоязичних" вітаю з невеличкою перемогою!!!
В "родной вашей століце" закрили єдину нашу бібліотеку! Книги з нашою історією признано "екстреміськими і націоналістичними"!
А те що на сайті "Українського УАЗ клуба" немає жовто-блакитного прапорця, щоб нормальні Українці могли читать меню форума на Українські, цеРасійскім националізмом нещитається...
Стидно... Прикол ще й в тому що наш модератор зі Льовова... :?
Придлагаю в назві клуба прибрать слово "Український", ТОМУЩО- це буде справедливо! Да і москалі з массонами нехай порадіють! :wink:


Не читайте по утрам.... (Униан еще похлеще Советских газет).

Руслан, сейчас Яцик собирает средства на частную библиотеку в Москве. Жертвовать будешь?

А причем тут Львов?

Чему радоваться?

Кстати ты не ответил про количество сала за школьный диплом, или его у тебя нет? (разрешается сделать звонок другу)
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення ШАМПАНЬ » Вів грудня 28, 2010 19:29

Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:Всих наших "руськоязичних" вітаю з невеличкою перемогою!!!
В "родной вашей століце" закрили єдину нашу бібліотеку!

Нашу? ШАМПАНЬ, прикрість у тому, що це була їхня, муніципальна бібліотека. А створити в них свою ми не почухалися. Все чекаємо мани небесної, "згинуть наші вороженьки, як роса на сонці" та "най вони всі повиздихають наші вороги". А щось зробити — то не про нас. Ми тільки мантри повторювати гідні. Чи ні?

Voditel каже, що ти стіну полагодив. Розкажи, будь ласка.
В мене жінка тоже моя, і живе за мої бабки. Но коли я її начну ганять кругом хати, морду бить, вбивать і т.д. то мінтам і сосідам, я як скажу що це моя "муніципальна" власність, то мені теж за це нічого небуде, і я буду прав!? :shock:
Я думаю що для того щоб кудись (в бібліотеку наприклад), вкласти кошти, потім перед всима телекамерами, це все об"явить чуть лі не нацизмом..., то обов"язково должна буть якась мета. І нема НІЯКОЇ різниці муніципальна вона чи ні, - головне смисл, і мета!
То Водітєль:
Ти мене вговорив! 1000грн. жертвую! Де і коли можу забрать і твою 1000? Віддаватимемо вмісті. За стіну, теж домовимся!
Причім тут Львів!? Бо це СТОЛИЦЯ всьго Українського.
Чему радоваться!? Тому що "Русссськоязичний" форум (нема Українського меню) називається "Український УАЗ клуб"! Як знаючи твою любов до всього Русссського, немогу за тебе непорадуваться.
"Кстати ты не ответил про количество сала за школьный диплом, или его у тебя нет? (разрешается сделать звонок другу) "
До друга дзвонив, він сказав що "Якого він собі жопу рве!? Жиди всіравно сала неїдять"!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Voditel » Вів грудня 28, 2010 19:55

ШАМПАНЬ написав: Причім тут Львів!? Бо це СТОЛИЦЯ всьго Українського.


После такой фразы все Запорожские казаки в гробах перевернулись. Католико-ляхский город стал столицей всего Украинского. Ты бы хоть крови наших предков постеснялся бы. Уважения проявил бы что ли. :evil:

Я вот тут подумал, а в чем разница между Шампанем и Путиным? И поймал себя на мысли, что только в количестве "сала" в банке или сарае. Тот гадит на весь мир, а этот только на форум... Ну и ресурсная база для пиара разная...

Кстати если тебе тут так не нравится.... чего ты тут сидишь?
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Voditel » Вів грудня 28, 2010 19:56

ШАМПАНЬ написав: "Кстати ты не ответил про количество сала за школьный диплом, или его у тебя нет? (разрешается сделать звонок другу) "
До друга дзвонив, він сказав що "Якого він собі жопу рве!? Жиди всіравно сала неїдять"!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:


А ты на 6-летии с закрытыми глазами сидел? :D :D :D

Тема аттестата зрелости так и не раскрыта.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення Olexa » Сер грудня 29, 2010 0:32

ШАМПАНЬ написав:
Olexa написав:
ШАМПАНЬ написав:Всих наших "руськоязичних" вітаю з невеличкою перемогою!!!
В "родной вашей століце" закрили єдину нашу бібліотеку!

Нашу? ШАМПАНЬ, прикрість у тому, що це була їхня, муніципальна бібліотека. А створити в них свою ми не почухалися. Все чекаємо мани небесної, "згинуть наші вороженьки, як роса на сонці" та "най вони всі повиздихають наші вороги". А щось зробити — то не про нас. Ми тільки мантри повторювати гідні. Чи ні?
В мене жінка тоже моя, і живе за мої бабки. Но коли я її начну ганять кругом хати, морду бить, вбивать і т.д. то мінтам і сосідам, я як скажу що це моя "муніципальна" власність, то мені теж за це нічого небуде, і я буду прав!? :shock:

Аналогія не коректна: жінка - не твоя власність. Ви з нею рівноправні суб'єкти сім'ї.

Та й суть мого зауваження не в тому, наскільки неправа була Москва. Суть в тому, що ми самі бібліотеки там не зробили, і тому саме нам гріх скаржитися, що зі зробленою не нами і за нас щось там не так.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер грудня 29, 2010 0:41

Voditel написав: Ну и ресурсная база для пиара разная...

От тебе жаба давить за чужий піар :lol: ! Хто ж тобі мішає?
Хто тобі сказав що ненравиться :shock: !? Я хочу щоб він був кращим!!! Наприклад є форум Українського мисливця, і - хоч Російську, будь ласка, хоч читати по Українські-нема проблем. Жодної дискримінації! Чі підстроїться під більшість і "какать"? Да я ж ворожої мови незнаю- забув, чи що? В мене ж сала нехватило... :lol: :lol: :lol:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Voditel » Сер грудня 29, 2010 0:53

ШАМПАНЬ написав:
Voditel написав: Ну и ресурсная база для пиара разная...

От тебе жаба давить за чужий піар :lol: ! Хто ж тобі мішає?
Хто тобі сказав що ненравиться :shock: !? Я хочу щоб він був кращим!!! Наприклад є форум Українського мисливця, і - хоч Російську, будь ласка, хоч читати по Українські-нема проблем. Жодної дискримінації! Чі підстроїться під більшість і "какать"? Да я ж ворожої мови незнаю- забув, чи що? В мене ж сала нехватило... :lol: :lol: :lol:


А почему ты хочешь все делать по своему и так как ты лично считаешь нужным.
И кто тебе не дает писать и соответственно читать на украинском? Название этой темы на каком написано? Это кого-то напрягает? Или ты как с названиями выходов/входов хочешь поприкалываться?

А про Путина и тебя ты наверное не понял.

Немного офф, видел новый календарь от Феминем, в крутое место они наш флаг засунули, и ШАМПАНь не возмутился. (кстати надругательство над символами прописано в уголовном...).
Востаннє редагувалось Voditel в Сер грудня 29, 2010 0:59, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Аватар користувача
Voditel
Член клуба
 
Повідомлення: 3464
З нами з: Сер липня 06, 2005 17:23
Звідки: Kiev

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер грудня 29, 2010 0:56

Voditel написав:
Я вот тут подумал, а в чем разница между Шампанем и Путиным? И поймал себя на мысли, что только в количестве "сала" в банке или сарае. Тот гадит на весь мир, а этот только на форум... Ну и ресурсная база для пиара разная...

Блін, я аж запишавсь, такі зрівнняння...
От тільки "гажу" це ти перегнув :twisted: Гадить на 99.9% хороших людей які тут форумі :shock: !? Та ні, це "гадиш" ти на мене! Підбирай висліви будьласка. Якщо я звернув увагу модераторів на відсутність меню на Українській мові, то нагадив я не на форум а на "твой радной язик".
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Shurik » Сер грудня 29, 2010 1:00

Ну я довго чекав. Тепер бачу факт розпалюваня міжнаціональної ворожнечі.
Тема закрита винні будуть покарані.


Адміністратор Форума
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.

© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Shurik
Член Клуба, Администратор форума
 
Повідомлення: 8853
З нами з: П'ят грудня 16, 2005 15:36
Звідки: Львов.
Телефон: О67-49-26-l7l
Машина: УАЗ 3151

Поперед.

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість