Продається УАЗ-469-Б!

Объявления о единичных не регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Student, Модераторы форума

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар одиничних екземплярів товарів та послуг на не регулярних засадах.

Заборонено створення одним користувачем більше 3 тем або 5 повідомлень за добу.

Назва теми повинна включати слово Продам/Куплю/Обміняю/Подарую/Подаруйте, а також коротку назву об’єкту купівлі/продажу/обміну/дарування.

в оголошенні повинно бути вказано:
- об'єкт продажу;
- стислий опис об'єкту продажу;
- ціна;
- місце знаходження продавця;
- контактна інформація продавця;
- за можливості - фото.

Після завершення продажу (купівлі, ...) необхідно закрити тему за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Користувачам забороняється підіймати тему повідомленнями, що не несуть нової інформації по темі, якщо від публікації останнього повідомлення в ній пройшло менше, ніж півмісяця. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Для публікації оголошень про не одиничні (масові), або регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Коммерческие Объявления.

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи.

Повідомлення Петру-у-ха! » Пон серпня 30, 2010 10:18

Щодо вищесказаного, то гальма присутні, але, як я вже писав, через підтікання лівого переднього робочого гальмівного циліндра витікла гальмівна рідина (оскільки машина протягом останніх 2-х тижнів не експлуатувалась). Стяжка на рульовій колонці - то по-типу грязезахисного кожуха, а не як варіант кріплення, а руль на місці справді туго крутиться, як і у кожного автомобіля без ГУРа. Лівий задній ліхтар розбитий, але є запасний, при бажанні можна установити разом із новим власником в день покупки. Про ТО я ще в першому повідомленні писав!
Готовий поїздкою до Львова протестувати свій Бобер, але, при успішному завершенні тесту, на кону має стояти 27 тис. грн. (можемо побитись об заклад...)
Отож, УАЗ все ще продається!!! :wink: Ціна стала - 9000 грн.
З пропозиціями прохання звертатись після 4-го. Хочемо з Кумом з"їздити на ньому на полювання (якщо його відкриття вкотре не перенесуть...)
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Bobikus » Пон серпня 30, 2010 10:27

Петру-у-ха! написав:гальма присутні, але, як я вже писав, через підтікання лівого переднього робочого гальмівного циліндра витікла гальмівна рідина
Ну власне я говорив про це, як одну з причин неможливості здійснення 650-кілометрової поїздки.
Петру-у-ха! написав:Стяжка на рульовій колонці - то по-типу грязезахисного кожуха, а не як варіант кріплення, а руль на місці справді туго крутиться, як і у кожного автомобіля без ГУРа.
Не в кожного, я бачив десятки УАЗів але з таким зустрівся вперше, руль тугий у вільному ході (під час люфту).
Про ТО я ще в першому повідомленні писав!
Кхе-кхе! Інформація про ТО з'явилася там після редагування повідомлення (остання редакція сьогодні, після того як я написав про відсутність ТО), раніше її там не було. Ось тут є кеш гугла за минулий тиждень, у жодному пості там ні слова про ТО! Якщо там щось зміниться, можу виставити скріншот.

Петру-у-ха! написав:Ціна стала - 9000 грн.
Це суперечить моїм умовам, відповідно я пас.

Петру-у-ха! написав: при успішному завершенні тесту, на кону має стояти 27 тис. грн. (можемо побитись об заклад...)
Не зовсім розумію про який кон і які 27 тис. йдеться. Тобто якщо він буде на ходу і доїде до Львова то коштуватиме 27 000? Чи це про щось інше?
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Петру-у-ха! » Пон серпня 30, 2010 18:55

З а ТО дійсно, забув одразу написати, але особисто тобі на словах розповідав!
А стосовно останнього пункта, то ти все правильно зрозумів.
P.S. Без образ, але якщо б я в такому стані як є УАЗ в Красноярську за
9 тис. грн. продавав, ти б теж мені умову ставив, щоб він до Львова доїхав?... :wink:
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Bobikus » Пон серпня 30, 2010 20:44

Та які там образи, звичайно, що ні!

Я не з тих, хто любить забирати слова назад і всі читачі свідки, що я дав слово купити її всліпу (!), якщо вона доїде до Львова. Але ж цього не сталося, чому я маю ображатися?

Якщо в деталях, то часто люди розповідають що стикаються із ситуацією коли поняття "на ходу" супроводжується відсутністю тих чи інших засобів для цього ходу, номерів, документів і інших речей, які можуть і не "вилізти" при продажу, часто не з зла, а так, між іншим. От я і подумав, що поїздка дорогами загального користування хоча б 200 км буде дуже доброю ідеєю. Без образ, але я переконався, що ця машина не є у стані для проходження тест-драйву навіть до Києва, вище я пояснив чому.

Я в жодному разі не хочу сказати, що це погане авто на свою ціну, навпаки, я переконаний, що на нього знайдеться клієнт. І дай Бог, щоби це був клієнт на 27 тис. грн. Сперечатися не буду, прошу вважати моїм скромним внеском підняття цієї теми до "гарячої" та понад 1500 її переглядів :) Жодна котлета у цьому розділі не має стільки :)
freshoffroad.com
Аватар користувача
Bobikus
Участник движения
 
Повідомлення: 3226
З нами з: Сер грудня 05, 2007 22:59
Звідки: Львів-Київ
Машина: УАЗ 469БГГ

Повідомлення Петру-у-ха! » Пон вересня 06, 2010 9:37

Ну що, вдібули відкриття полювання - можна знову УАЗа продавати!
Доречі, замітка для Бобікуса. Не заводився він лише тому, що стояв під уклоном, а в баку, як виявилось, було небагато бензину, тому і насос не качав. Долив у бак троохи пального, закачав у карб вручну насосом і він завівся без проблем. Так само і з гальмами - заглянув у резервуар головного - пусто, залив гальмівної рідини - з"явились тормоза.(Доречі покупцеві в дорогу можу дати близько 1,0 л останньої, про всяк випадок).
Отож, УАЗ все ще шукає нового власника. Ціна - 9000 грн.
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення Петру-у-ха! » Пон вересня 13, 2010 14:35

Up! 8)

прочитайте пункт 2.10. правил. Наступного разу будуть санкції.
модератор MudMax
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення BOTANIC » Сер вересня 15, 2010 13:31

А радиатор один лишний за сколько отдадите? ;)
трам пам пам
BOTANIC
Участник форума
 
Повідомлення: 47
З нами з: Вів липня 28, 2009 13:27
Звідки: Киев

Повідомлення Петру-у-ха! » Чет вересня 16, 2010 12:30

А за скільки візьмете? :wink:
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Повідомлення BOTANIC » Чет вересня 16, 2010 12:37

Не зная состояния и степени жадности продавца?... Не знаю, все же назовите стартовую цену, а там сторгуемся ;)
трам пам пам
BOTANIC
Участник форума
 
Повідомлення: 47
З нами з: Вів липня 28, 2009 13:27
Звідки: Киев

Повідомлення Петру-у-ха! » Чет вересня 16, 2010 12:44

Бобікусе, он тобі машина - http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=8132. До Львова відсотків 99, що доїде. Та й ціна всього на 1,5 тис. дол. відрізняється. Говорю абсолютно без сарказму. Думаю, може ти ще не бачив цього повідомлення...
УАЗ хорош для того, у кого он есть. И плох тому, у кого он не окажется внужный момент...
Аватар користувача
Петру-у-ха!
Участник форума
 
Повідомлення: 193
З нами з: Пон грудня 08, 2008 16:23
Звідки: Київська обл.

Поперед.

Повернутись до Частные объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість