УАЗ 3164 Sport или коротыш

Раздел для обсуждения вопросов, связанных с моделями "60-й" серии: 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Модератор: Модераторы форума

Повідомлення muvic » П'ят жовтня 08, 2010 11:39

вот и я о том же - он должен быть трехдверным.
с превеликим бы удовольствием рассматривал бы трехдверку как вариант для поездок.
и смотрелся бы он с тремя дверями получше, имхо
ато урезанное какоето
дизель економить пальне, а не гроші
Аватар користувача
muvic
Участник движения
 
Повідомлення: 229
З нами з: Сер лютого 20, 2008 21:55
Звідки: Київ-Харків

Повідомлення Miron » П'ят жовтня 08, 2010 14:25

Шош у них за кризис.
Ну можно же что-то придумать веселее.
Хоть бы и правду две двери сделали - но то ж думать надо.
Единственный путь - неправильный.
Аватар користувача
Miron
Член Клуба ,Основатель клуба
 
Повідомлення: 1551
З нами з: Суб травня 14, 2005 14:09
Звідки: Киев, 25.12.1976

Повідомлення muvic » П'ят жовтня 08, 2010 21:07

поглядел сегодня на коротыша.
полный пииииииииии

самая бедная комплектация в украину завозится.
137 тыщ
двигло 112 л.с., подкрылков нет, туманок нет, замочной скважины на ляде нет (открывать только цз), лючки баков болтаются (т.е. при движении будут весело махать аки птаха крыльями), заглушки черного цвета особенно хорошо выделяются на сером пластике, конкретно на зеленом экземпляре крайне неудобно расположена открывалка верхнего бардачка - пальцами залезть нереально из-за ручки-держалки, багажник крохотный, дверь задняя пассажирская малюсенькая - я даже не стал пытаться туда пролезть, т.к. врядли бы получилось с моими габаритами, внутренняя панель ляды гладкая, т.е. заглушки для болтов, крепящих запаску, нет - могут скомуниздить запаску влегкую.
отсутствует задний отопитель, нет воздуховодов для задних пассажиров на центральном подлокотнике.
при попытке сложить спинку задних сидений понял, что без снятия подголовника сложить не выйдет.
спойлера, так горячо обещанного и имеющегося на выставочных образцах - нет.
пысалка заднего омывателя в том же месте, т.е. будет лить куда угодно кроме заднего стекла.

это только то, что бросилось в глаза после беглого осмотра.
мое такое мнение - модель неудачна.
и чем платить за такое обрубленное-пустое 137 тыщ, лучше заплатить на чирик больше и взять лимитеда 2008 года.
дизель економить пальне, а не гроші
Аватар користувача
muvic
Участник движения
 
Повідомлення: 229
З нами з: Сер лютого 20, 2008 21:55
Звідки: Київ-Харків

Повідомлення Вайнах » П'ят жовтня 08, 2010 23:28

Сразу приходит на ум при виде этой машины-огрызок! А теперь прикиньте его слегка лифтанутым и на 32-33-ей М\Е-шке. Уе.....е.
Жизнь и так дерьмо, поэтому без негатива. ДИЗЕЛЬ РУЛИТ!
Аватар користувача
Вайнах
Участник форума
 
Повідомлення: 198
З нами з: Пон вересня 13, 2010 22:51
Звідки: Одесса

Повідомлення Патриот » Суб жовтня 09, 2010 10:17

Я когда этот аппарат изучил то понял что на него жалоб будет ещё больше чем на Патриот. Машина на столько сырая и сделанная на скорую руку что эту ёб..нь нет смысла брать с Патром возишься с заводскими болячками а тот не формат со своими тороканами.
Патриот это состояние души.
Аватар користувача
Патриот
Участник движения
 
Повідомлення: 654
З нами з: П'ят травня 21, 2010 18:35
Звідки: Симферополь

Повідомлення zen » Суб жовтня 09, 2010 23:40

Подождем пару лет (как это было с первыми Патриками), когда устранять косяки, и машинка будет что надо! :D "Я так думаю" (С) из к/ф "Мимино")
УАЗ - "Проходимец", в смысле бездорожник.
Аватар користувача
zen
Участник движения
 
Повідомлення: 826
З нами з: Вів серпня 28, 2007 23:58
Звідки: Киев

Повідомлення Айри » Нед жовтня 10, 2010 0:01

muvic написав:вот и я о том же - он должен быть трехдверным... а то урезанное какое то

Странно. Про Сузуки Гранд Витара такое почему то не говорят... :wink:

Зображення

muvic написав:дверь задняя пассажирская малюсенькая - я даже не стал пытаться туда пролезть

Попривыкали ездить на 3163 на рыбалку/охоту по пять мужиков весом за центнер каждый... :D
Возможно 3164 задумывался менеджментом Ульяновска занять другую нишу - нишу популярных ныне паркетников, как авто для одного, максимум двух молодых людей, а задний ряд - перевозить собственных детей. Как пример - у меня неделю назад знакомый для этого Черри Тигго купил. Ему не нужен "автобус" для 8 человек для езды по городу, но с возможностью выезжать по выходным на природу.

Miron написав:Хоть бы и правду две двери сделали - но то ж думать надо.

Так было бы лучше?

Зображення
Каждый человек - эгоист, поэтому больше всего любит то, во что больше вложил себя...
Всегда улыбайся... Себе жизнь продлишь, друзей порадуешь, врагов побесишь.

http://aerie.io.ua
Аватар користувача
Айри
Участник движения
 
Повідомлення: 5818
З нами з: Сер травня 25, 2005 13:14
Звідки: Киев, Оболонь, 10.ХІ.1976
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Olexa » Нед жовтня 10, 2010 0:02

Спочатку трошки історії для тих, хто не в контексті. Першою моделлю серії 316x була 3160, і вона має саме таку довжину кузова, і саме такі двері, як тепер 3164. Після 3160 була 3162 з подовженим кузовом, потім була 3163 (або Патріот) зі зміненою мордою (що стосується саме кузова), а тепер з'явилася 3164 (або Патріот Спорт), яка має кузов 3160 з мордою 3163.

Я користуюсь УАЗ-3160 з 2004 року. Тому можу дещо розповісти не як теоретик, що бачив такий кузов один раз у салоні, чи що бачив його один раз на фото того, хто бачив його один раз у салоні.

Стосовно триверности ви абсолютно не праві. Робити передні двері ще довшими не можна ні в якому разі, оскільки в обмеженому просторі (при паркуванні близько від сусідньої машини, або біля бровки з парканчиком за нею) залізати в машину і вилізати з неї стане майже не реально. Точніше, доведеться обмежувати себе у виборі місць паркування.

Стосовно ширини задніх дверей. Так, ширші двері можуть бути зручнішими. Але ширина задніх дверей 3160/3164 є цілком нормальною, і якихось специфічних скарг пасажирів не викликає. Значно вагомішим фактором незручности для пасажирів-новачків є висота машини: їм однаково незвично залізати як у передні, так і в задні двері, і вилізати з них.

Стосовно місця для задніх пасажирів. Його там нормально. В чоловіка нормального зросту коліна в передні сидіння не впираються, дискомфору не виникає. Під час користування таксі нерідко стикаюся з тим, що в легкових машинах (не коротких) його буває значно менше, вже за межею комфорту.

Стосовно багажника. Так, він дійсно дуже суттєво менший за багажник довгобазних 3162 та 3163. Але ми їздили на відпочинок до Карпат вшістьох, двоє з яких маленькі діти (це стосовно кількости прибамбасів у багажі), і обійшлися додаванням звичайного багажного боксу на дах. Будівельних матеріалів я цим УАЗом теж перевозив суттєву кількість. Звісно, якщо ви розглядаєте цю машину як транспорт для бізнесу, що вимагатиме регулярного перевезення великої кількости не важкого вантажу (оскільки цементом з піском ви покладете раму на задній міст значно раніше, ніж заповните об'єм багажника), то вам варто дивитися щось інше. Доречі, наскільки я зрозумів з відгуків тих, хто бачив 3164 у салоні, в ньому поставили таке ж сидіння, як і в 3160, в якого спинки складаються вперед, а потім воно все разом ще раз складається вперед на підлогу за передніми сидіннями, при чому підлога, що була під сидінням, звільняється. А не Rexton'івський гламур зі сміхотворними пластиковими лоточками на підлозі під ним, що стали ставити на 3163 з якогось року. Якщо це так, то це вони зробити мудро: при потребі багажник можна зробити вельми великим. Довжина багажника при складених сидіннях в 3160/3164 складає 1115 мм, в 3162/3163 - 1330 мм.

Ну і, нарешті, стосовно другого слова у словесній назві цієї моделі, і того, про що ніхто тут не сказав. Коротша база означає кращу прохідність. Радіус подовжньої прохідности 3160/3164 складає 1740 мм проти 2328 мм в 3162/3163. Мінімальний радіус повороту теж менше. Ну і, власне, менше довжина, що дозволяє розвернутися у меншому просторі (або за меншу кількість рухів). І менша маса.

Стосовно комплектації не судитиму, деталей не знаю. Як на мене, мінімум, чого бракує, це підкрилки, і відкидні сидіння у багажнику (що роблять машину офіційно семимісною).

Стосовно "сирости" та "косяків", я взагалі не бачу в цій машині нічого принципово нового, хіба що зробили двигун більш тяговим (що добре, доречі). Звідки їм взятися?
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Нед жовтня 10, 2010 0:16

Pinochet написав:
Айри написав:Цена - 17500$....

Это ж как надо любить советский автопром!!???

Дійсно, на Автоцентрі за близькі гроші можна поперебирати Крузаками 80-ками років 15-ти.

Втім, і на це може знайтися свій покупець (наприклад, ну не збиратиме міліція, чи Київенерго, по ринках парк дідуганів, щоб вони виявилися сумісними по запчастинах, не потребували зварювальних робіт тощо).
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення Olexa » Нед жовтня 10, 2010 0:37

Тридверність якщо і була б потрібна, то при такій базі, як має УАЗ-3150 "Шалун":

Зображення

Ото дійсно був би "коротиш", як у назві теми.

Але, боюсь, кузов 316x на такій базі вже був би не доречним.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Повідомлення muvic » Нед жовтня 10, 2010 9:48

Olexa написав:Стосовно триверности ви абсолютно не праві. Робити передні двері ще довшими не можна ні в якому разі, оскільки в обмеженому просторі (при паркуванні близько від сусідньої машини, або біля бровки з парканчиком за нею) залізати в машину і вилізати з неї стане майже не реально. Точніше, доведеться обмежувати себе у виборі місць паркування.

предлагаю выкинуть в топку все треждверные легковышки, а с ними вместе и трехдверные паджерки, сузуки, прадики, кубики.
нет никаких проблем с парковкой, точнее, не настолько они критичны, как описано выше.

Olexa написав:Стосовно ширини задніх дверей. Так, ширші двері можуть бути зручнішими. Але ширина задніх дверей 3160/3164 є цілком нормальною, і якихось специфічних скарг пасажирів не викликає. Значно вагомішим фактором незручности для пасажирів-новачків є висота машини: їм однаково незвично залізати як у передні, так і в задні двері, і вилізати з них.

меня сложно упрекнуть в том, что я не умею заходить в патриот.
но, повторюсь, я даже не рискнул попытаться залезть через заднюю дверь. при этом я довольно таки комфортно залезаю на задний ряд сидений практически любой трехдверки (за исключением нивы)

Olexa написав:Стосовно місця для задніх пасажирів. Його там нормально. В чоловіка нормального зросту коліна в передні сидіння не впираються, дискомфору не виникає. Під час користування таксі нерідко стикаюся з тим, що в легкових машинах (не коротких) його буває значно менше, вже за межею комфорту.

мне, как раз показалось, что расстояние в 15 см между спинкой переднего сиденья и подушкой заднего маловато будет.

Olexa написав:Стосовно комплектації не судитиму, деталей не знаю. Як на мене, мінімум, чого бракує, це підкрилки, і відкидні сидіння у багажнику (що роблять машину офіційно семимісною).

так не секрет комплектация-то, на сайте есть она.
подкрылки, сидушки...... список можно продолжать очень и очень долго.
основная цель - максимальное удешевление конструкции.
т.е. еще неизвестно, каков ресурс деталей в этом авто.
дизель економить пальне, а не гроші
Аватар користувача
muvic
Участник движения
 
Повідомлення: 229
З нами з: Сер лютого 20, 2008 21:55
Звідки: Київ-Харків

Повідомлення Novichok » Нед жовтня 10, 2010 12:54

Айри написав:Так было бы лучше?

Зображення


Да
Аватар користувача
Novichok
Участник форума
 
Повідомлення: 143
З нами з: Пон березня 30, 2009 13:20
Звідки: Kiev, Darnitsa, 0636449595
Машина: L200

3164

Повідомлення regent » Пон жовтня 11, 2010 21:45

Как владелец 31601 полностью согласен с Olexa по каждому пункту.

Не вижу УАЗ в этом кузове как трехдверник, мне с моими 2-мя метрами роста на заднем сидении вполне комфортно как ехать , так и залазить.

А на передних вообще супер! :lol:
UAZ-31601
Аватар користувача
regent
Участник форума
 
Повідомлення: 151
З нами з: Сер листопада 11, 2009 12:17
Звідки: Киев
Машина: УАЗ-31601

Повідомлення Вайнах » Пон жовтня 11, 2010 22:10

Народ! Это бесполезный и безсмысленный спор! У каждого из нас свои приоритеты и требования к машине. Для Олексы- поверь видел и не только на картинке. Недавно менял на одном сцепление. Что удивило- заводской Ивеко 2.8 турбодизель!
Жизнь и так дерьмо, поэтому без негатива. ДИЗЕЛЬ РУЛИТ!
Аватар користувача
Вайнах
Участник форума
 
Повідомлення: 198
З нами з: Пон вересня 13, 2010 22:51
Звідки: Одесса

Повідомлення Olexa » Вів жовтня 12, 2010 13:56

muvic написав:меня сложно упрекнуть в том, что я не умею заходить в патриот.
но, повторюсь, я даже не рискнул попытаться залезть через заднюю дверь.

Може, варто все ж таки спробувати? ;) Я ж досвіду кажу, а не з першого враження.

muvic написав:при этом я довольно таки комфортно залезаю на задний ряд сидений практически любой трехдверки (за исключением нивы)

Не уявляю собі, як може бути зручніше залізати на задні сидіння гіпотетичного тридверного кузова 316x, ніж п’ятидверного 3160/3164. :)

muvic написав:
Olexa написав:Стосовно місця для задніх пасажирів. Його там нормально. В чоловіка нормального зросту коліна в передні сидіння не впираються, дискомфору не виникає. Під час користування таксі нерідко стикаюся з тим, що в легкових машинах (не коротких) його буває значно менше, вже за межею комфорту.

мне, как раз показалось, что расстояние в 15 см между спинкой переднего сиденья и подушкой заднего маловато будет.

Можливо, справа в тім, що в 3160/3164 ти сидиш вертикальніше, ніж у легковиках, подушка сидіння вище відносно підлоги, і гомілки можуть стояти вертикально, тоді як стегна повністю лежатимуть на подушці сидіння. У легковиках же сидіння нижчі, і ти або спираєшся на три точки (таз та стопи), а коліна при цьому в повітрі, або маєш потребу витягнути ноги вперед, щоб стегна лежали на подушці.

muvic написав:основная цель - максимальное удешевление конструкции.
т.е. еще неизвестно, каков ресурс деталей в этом авто.

Вони там якісь інші відносно 3163? Боюсь, що робити окремі деталі не рентабельно.

Вайнах написав:Народ! Это бесполезный и безсмысленный спор! У каждого из нас свои приоритеты и требования к машине.

Звичайно. От захоче хтось тридверний, і все тут. І нехай. Може бути й такий попит. Я просто звертаю увагу, що це не єдиний можливий варіант, і що він (на підставі досвіду користування таким кузовом) насправді маргінальний. Люди давно (з 1998 року!) і з задоволенням користуються 3160, а тут з’являється такий собі muvic, і каже "полный пииииииииии". ;) :D :D :D

А, враховуючи те, що кузов 3164 уніфікований з кузовом 3163 по передніх, задній дверях та передку, що для нього залишитися усі матриці пресів решти кузова від 3160, і що попит на тридверний варіант навряд чи був би значним, не логічно очікувати, що завод зробить найближчим часом тридверний варіант.
Аватар користувача
Olexa
Член Совета Клуба, Админ форума
 
Повідомлення: 7741
З нами з: Чет червня 23, 2005 16:30
Звідки: Київ
Машина: УАЗ 31602

Поперед.Далі

Повернутись до 3160, 3162 (Симбир), 3163 (Патриот)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість