Проект ГАЗ69 ТДІ

Тут говорим обо всём, что не вписывается в тематику других разделов

Модератори: Shurik, Модераторы форума

Проект ГАЗ69 ТДІ

Повідомлення Mykola STARyy » Вів вересня 15, 2009 9:41

Починаю роботу над будівництвом дизельного ГАЗ69.
Насьогодні є:
1. Власне ГАЗ69 з доками.
2.Рама УАЗ 31512, нова.
3.Мости, вояки.
4.Двигун Isuzu 3.1 TDI з КП, РП, карданами, проводкою, радіатором і всім навісним.
5.Купа всякого дріб"язку.
В попередніх планах: дискові гальма, колеса 16", фордовський гідроблок .
Буду дуже радий кометарям, ідеям, критиці, можливо хтось робив щось подібне, поділіться досвідом.
Всі пропозиції будуть сприйняті з вдячністю, особливо фантастичні, забавні і навіть з першого погляду безглузді.
Ну, вперед, і хай нам Пан Бог добігти дасть.
Востаннє редагувалось Mykola STARyy в Вів вересня 15, 2009 14:43, всього редагувалось 1 раз.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення MudMax » Вів вересня 15, 2009 9:49

це мабудь все-таки краще в матчастину
Заздрю :) Сам мрію про газон.
Не дуже зрозумів, навіщо 16" диски? хіба як Фбел плануєш ставити.
Якщо робиш з нуля - варто подумати над підвіскою - штатна має свої недоліки. Як на мене, дуже цікавою є ричажна підвіска "з дишлом".
Зображення
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення Mykola STARyy » Вів вересня 15, 2009 9:59

Не дуже зрозумів, навіщо 16" диски? хіба як Фбел плануєш ставити.

Щоб дискові гальма від Соболя запхати.
Як на мене, дуже цікавою є ричажна підвіска "з дишлом".

Читав, цікаво, будем радитись, дякую.
Заздрю :) Сам мрію про газон.

На жаль не мій, але, як кажуть "в сім"ї".
Востаннє редагувалось Mykola STARyy в Вів вересня 15, 2009 10:07, всього редагувалось 1 раз.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення MudMax » Вів вересня 15, 2009 10:06

так вони і на 15" становляться, тільки диски треба інші. А вибір гуми на 15" значно ширший.
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення Mykola STARyy » Вів вересня 15, 2009 10:16

це мабудь все-таки краще в матчастину
Якщо так, прошу перемістити, я виходив з того, що це скоріше тусовка ніж важка праця.
так вони і на 15" становляться, тільки диски треба інші. А вибір гуми на 15" значно ширший.
Прийнято :wink:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення ШАМПАНЬ » Нед вересня 20, 2009 10:49

Mykola STARyy написав:
так вони і на 15" становляться, тільки диски треба інші. А вибір гуми на 15" значно ширший.
Прийнято :wink:
Ага, я це вже продумував! Всі ставлять діски з другим вильотом. Їм по Києву їздить, то нема проблем! А я використовую свою машину і в болоті. І всякі мінусові диски +розширітєлі колії, я повідкидав! Бо я борюся за кожний міліметер кліренса!!!! А оставить відкритим бортовий редудуктор... і в колію чи болото! Я зробив так- вояки ширші за колгоспи на 6см. + на них колгоспні ступиці (це нада для діскових) вони тож ширші на 6см. А це дало розширення 12см. потом діски від Соболя, вони з вильтом в середину. Шо маєм- ширину колії ширшу за рідні колгоспи, а бортові повністю сховані в колесі, колесо понятне діло ямку для себе ріже.
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення Mykola STARyy » Нед вересня 20, 2009 11:28

Руслан, мені ще в собольїх дисках подобається, що гарні, дешеві, безкамерні, ну і міцніші від рідних (з виду).
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення ШАМПАНЬ » Нед вересня 20, 2009 11:56

Mykola STARyy написав:Руслан, мені ще в собольїх дисках подобається, що гарні, дешеві, безкамерні, ну і міцніші від рідних (з виду).
Бач Дві голови таки краще ніж одна! :lol: Я думав що все на щот цого передумав, Оказується ще багато є плюсів! :oops: І ще, хай там що кажуть, а гума мусить стоять вузька! Всі ставлять по ширшу, притом на пісок, торф виїжають 1 раз в жизні. А в болото, глину нада повужчу розину!
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення be single wolf » Нед вересня 20, 2009 12:13

ШАМПАНЬ написав:[А в болото, глину нада повужчу розину!
Ну конешно. На КрАЗ 255 говорят БОЛОТНИК ,именно по причине его сверх узкой резины, да и на всех болотоходных тракторах стараются ставить как можно узкую гусеницу. Вершина технической мысли :wink: .
Ты проиграл - если утратил веру в себя. (Г.У. Рудель "Дьявол")
Аватар користувача
be single wolf
Участник движения
 
Повідомлення: 697
З нами з: Нед серпня 31, 2008 22:42
Звідки: столица Украины город-герой

Повідомлення Mykola STARyy » Нед вересня 20, 2009 13:25

Вічні проблеми з перекладом . Я зрозумів Шампань мав на увазі грязюку а не трясовину. До речі в класичному раллі зимою ганяють на 135ці.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер вересня 23, 2009 7:25

be single wolf написав:
ШАМПАНЬ написав:[А в болото, глину нада повужчу розину!
Ну конешно. На КрАЗ 255 говорят БОЛОТНИК ,именно по причине его сверх узкой резины, да и на всех болотоходных тракторах стараются ставить как можно узкую гусеницу. Вершина технической мысли :wink: .
Я не знаю яка в тебе гума, але хотілося б на практиці тобі показать яка краща. Я канєшно розумію розумних американців, які продають свої лапті (їм же нада гроші) для ще "розумніших" джиперів, які їздять ТІЛЬКИ ПО ПІСКУ І ТОРФІ, а вріллю, грязь, чорнозем, сніг, глину, не з"їжають. І геть не розумію тих конструкторів на заводах УАЗа, ніви, вілліса, ленд- ровера, ГАЗ 69, луази і т,д, які ставили на свої серійні джипи ТІЛЬКИ вузьку гуму!!!! Один казав "ну тупиє", ніякої тех мислі! :wink:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Повідомлення DIMON » Сер вересня 23, 2009 8:18

Руслан, с тобой почти согласен, на "Добром" обсуждали уже, но не забывай что колхозы на узкой резине будут по жизнено на мостах сидеть, на порталах с этим проще
Сначала газ до отказу, а там поглядим...
31512 - 417 бенз\метан, скор пары, и куча планов...
Аватар користувача
DIMON
Участник движения
 
Повідомлення: 1280
З нами з: Суб липня 14, 2007 13:43
Звідки: Киев, Березняки О5О-845-24-8O

Повідомлення Mykola STARyy » Сер вересня 23, 2009 8:57

На свій УАЗ ставлю для асфальту БЦ21, для болота Я192., на ТДІ піде напевно щось дорожче, але без фанатизму. Розмір 16, диски Соболь, Русланові резони прийняті одноголосно.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Mykola STARyy
Участник движения
 
Повідомлення: 1174
З нами з: Нед червня 21, 2009 14:36
Звідки: Тернопіль О67 2б 2б 2О7
Машина: УАЗ31512"Бабай"

Повідомлення MudMax » Сер вересня 23, 2009 10:13

щодо колес, поглянь на ФБЕЛ-160М
їх дуже хвалять. хоча вони дещо камерні:)
Мы поговорили о машинах и пришли к выводу, что если уж покупать что-нибудь, так это ГАЗ-69, но их, к сожалению, не продают. (Стругацкие)
Аватар користувача
MudMax
Член клуба
 
Повідомлення: 3240
З нами з: Суб січня 06, 2007 18:02
Звідки: Киев (06.01.1983)

Повідомлення ШАМПАНЬ » Сер вересня 23, 2009 22:22

DIMON написав:Руслан, с тобой почти согласен, на "Добром" обсуждали уже, но не забывай что колхозы на узкой резине будут по жизнено на мостах сидеть, на порталах с этим проще
Дімон хто ж спорить за колгоспи. Але широка гума- це спец гума, яка в наших умовах практично не використовується по своїй прямій пренадлєжності. Взять Шніву і стареньку нивку, 100% гарантія шо Шніва останеться далеко по заду. А чого? машини одінакові, а розина різна! Як не крути а машині треба по чомусь їхать, по желє вона не поїде! А пісок, дерн на торфяниках, тут вузьку розину можна вткнуть в одне місце. А в грязі чим ширша гума тим більший горб грязі перед себе горне, тут уже втикай туда ж широку, але вона туда влазитеме наабагато важче! :lol:
У незалежній державі, не державною мовою розмовляє гість, полонений або окупант. (Карл Маркс)
www.shampantrans.com.ua
Аватар користувача
ШАМПАНЬ
Участник движения
 
Повідомлення: 1445
З нами з: Суб травня 09, 2009 12:13
Звідки: Черкаська обл. Звенигородський р-н. с.Шампань

Далі

Повернутись до Круглый стол

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron