Есть 469

Объявления о единичных не регулярных продажах, покупках, обменах, дарениях

Модератори: MudMax, Student, Модераторы форума

Правила форуму
В даному розділі можна публікувати оголошення про продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар одиничних екземплярів товарів та послуг на не регулярних засадах.

Заборонено створення одним користувачем більше 3 тем або 5 повідомлень за добу.

Назва теми повинна включати слово Продам/Куплю/Обміняю/Подарую/Подаруйте, а також коротку назву об’єкту купівлі/продажу/обміну/дарування.

в оголошенні повинно бути вказано:
- об'єкт продажу;
- стислий опис об'єкту продажу;
- ціна;
- місце знаходження продавця;
- контактна інформація продавця;
- за можливості - фото.

Після завершення продажу (купівлі, ...) необхідно закрити тему за допомогою відповідної кнопки внизу сторінки теми, без публікації повідомлення в темі, що її закрито.

Користувачам забороняється підіймати тему повідомленнями, що не несуть нової інформації по темі, якщо від публікації останнього повідомлення в ній пройшло менше, ніж півмісяця. Підняття теми під приводом зниження ціни на величину, меншу ніж 1%, або 10грн, також каратиметься згідно пункту 2.10 Правил.

Для публікації оголошень про не одиничні (масові), або регулярні продаж, купівлю, обмін, дарування та прийняття в дар є розділ Коммерческие Объявления.

Для публікації оголошень про зустрічі та майбутні події є розділ Встречи.

Есть 469

Повідомлення genadiy » Сер січня 20, 2010 13:20

Продается УАЗ469.Все вопросы 066-087-88-78 Андрей,гор.Прилуки
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2564
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Re: Есть 469

Повідомлення nasu » Сер січня 20, 2010 13:40

genadiy написав:Продается УАЗ469.Все вопросы 066-087-88-78 Андрей,гор.Прилуки


Генадий, а это не тот УАЗ, который в соседней теме? (там вроде тоже Прилуки).


П.С. Народ, у меня небольшая просьба. Давайте может если вешать обявление, то хотя бы пару слов писать, ну давайте все же хоть немного уважать друг-друга!
Я понимаю что продавец другой человек, но можно же парой фраз указать год, состояние (хор, сред, плохое), цену ориентировочно.

Дело конечо не мое, но вот когда я покупал приходилось вот так всем обзванивать в слепую (80% вообще не туда не сюда, никак не подходят, хотя буквально два-три сказанных в обявлении слова расставили бы все на свои места), а звонить всем и каждому, тут и разорится можно...
Еще раз призываю уважать однофорумчан.
nasu
Участник форума
 
Повідомлення: 57
З нами з: Суб жовтня 17, 2009 13:08

Повідомлення inspektor » Сер січня 20, 2010 14:10

Да, это мой УАЗ. Просто поинтересовался не нужен ли кому Уаз, а Геннадий сразу же дал объявление в форум. Произошло небольшое недоразумение, ведь я его не предупредил что я дал объявку тоже.
Аватар користувача
inspektor
Участник форума
 
Повідомлення: 143
З нами з: Вів вересня 22, 2009 18:43
Звідки: Прилуки

Повідомлення genadiy » Сер січня 20, 2010 14:32

inspektor написав:Да, это мой УАЗ. Просто поинтересовался не нужен ли кому Уаз, а Геннадий сразу же дал объявление в форум. Произошло небольшое недоразумение, ведь я его не предупредил что я дал объявку тоже.
А меня вообще кум попросил выложить информацию(у него нет доступа до компа),причем все что он мне сказал я выложил.Он также сказал что у владельца нет возможности выложить объявление.Значит он ввел всех в заблуждение.Вот так помогай людям.:( Когда есть более полная информация то она выкладывается.
Вы мне сдесь немного заварите,а я уж дома намертво проволкой закручу.
Аватар користувача
genadiy
Член клуба
 
Повідомлення: 2564
З нами з: Пон червня 06, 2005 22:05
Звідки: КИЕВ,ПЕЧЕРСК 067245753пять

Повідомлення inspektor » П'ят січня 29, 2010 14:17

Автомобиль продан. Тему можно закрывать!
Аватар користувача
inspektor
Участник форума
 
Повідомлення: 143
З нами з: Вів вересня 22, 2009 18:43
Звідки: Прилуки


Повернутись до Частные объявления

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість